Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon baba lehet? Ti gyanakodn...

Vajon baba lehet? Ti gyanakodnátok rá?

Figyelt kérdés
fél éve megszakítással vagyunk együtt. 10.-e és 14.-e között vártam a mensim(most elöször marad ki) mert valamikor 28, de van hogy 32 napos a cklusom,vagy kettő között.. de több soha nem. nagyon fáj a mellem, észrevettem a bimbóm körül fehér kis pöttyöket,mint egy apró pattanás, de nem azok... 2 napja délután hánytam kicsit, ma reggel pedig enyhén szurkál a hasam, és olyan mintha puffadt lennék kicsit.... vettem ma tesztet, még nem csináltam meg, várom a férjem...szerintetek?
2010. okt. 18. 10:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tényleg ne szomorkodj! - hisz nem is terveztétek, persze tudom, csalódás, de fel a fejjel , ha ennyire szeretnétek, álljatok neki "komolyan" , emiatt nem kell elkeseredni!
2010. okt. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Amíg nem jön meg addig van remény! Fel a fejjel!

Próbáld meg reggel első pisiből, hátha....

Drukkolok!

2010. okt. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
25 ös érzékenységű volt a teszt, talán ha qupidot veszek az 10-es érzékenységű, megbizhatóbb nem?
2010. okt. 18. 12:14
 14/15 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Hát én anno clearblue-t vettem, az 25-ös volt és 4 nappal a a nem várt előtt pozitívat mutatott.
2010. okt. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
felhívtam anyukámat, azt mondta még nincs mensi reménykedhetem, meg hogy mikor velem lett terhes 6 nap késés után negatív lett a teszt, és 2 hetet késett már neki mikor halvány csíkott kapott....
2010. okt. 18. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!