Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit, csináljak unom már ezt!?

Mit, csináljak unom már ezt!?

Figyelt kérdés

Arról van szó ,hogy amikor a párom hazaér mindig lemegy a kocsmába nem arról van szó ,hogy részegen jön haza hanem ,hogy későn pedig szükségem lenne néha a segitségére mert elfáradok a 7,5 hónapos Kislányunkal amikor egész nap vele vagyok . Segitsetek


21/L


2010. nov. 14. 01:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

21 évesen gyerek??

Ha párod fiatal, meg lehet érteni hogy nem akar otthon lenni,. de ha már hajlandó volt gyereket csinálni akkor gondoskodjon róla!!

2010. nov. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

mond el neki mit gondolsz, mit szeretnél, tudasd vele hogy nem magadnak szülted.

első voltam

2010. nov. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
1 héten egyszer nyomd a kezébe a kicsit és te meny bulizni.
2010. nov. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Vond meg tőle a szexet, hétha észbekap
2010. nov. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg szépen,hogy heti egy,kétszer kocsmázzon pl.:kedd-csütörtök és a többi estét legyetek együtt.
2010. nov. 14. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

Ez legtobb holgynek a problemaja, de igazabol nincs itt semmi baj.

Te faradt vagy a htb-i teendok es a baba miatt, a parod pedig faradt a munkaja miatt, s talan igy akar kikapcsolodni egy kicsit a barataival.

Amikor segitsegre lenne szukseged, akkor megtudod kerni, hogy segitsen, de ugy idozisd, hogy hetvege pl. amikor nem annyira faradt es nyuzott, mivel akkor talan ingerultebb.

De Te ismered a parodat, tehat tudod azt, hogy mikor lehet vele beszelgetni, de ha nem igy van, akkor tapasztald ezt ki.

2010. nov. 14. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

5:03-as, te úgy gondolod, hogy a pasi hazavánszorog, fáradt és kocsmázni megy?

Aki fáradt, az leül a családjával pihenni, a gyerekével kicsit kikapcsolódni, nem a kocsmában piál.

Kérdező, te aztán jól beválasztottál, egy sz@rházi kocsmatölteléknek kellett gyereket szülnöd?

Hagyd ott, amíg csak egy gyerkőc van, mert aztán jön a többi kicsi, aztán már nem tudsz változtatni. Ha eddig nem érdekelte a gyereke, ezután sem fogja.

Amúgy annyira jól álltok anyagilag, hogy kocsmára is futja?Nincs gond sosem a számlák fizetésével? Meg tudod venni a legjobb pelenkát? A legjobb fürdetőt? Mindent, ami egy gyereknek a legjobb? Tudsz fodrászhoz menni, amikor akarsz? Tudsz fizetni bébiszittert, ha el akarsz menni otthonról? Ha ezekre mind futja, akkor hadd kocsmázzon az a szegény férfi!

2010. nov. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%

07:09

Az igazsag az, hogy nem tudunk errol a csaladrol semmit, s azt sem hogy hol elnek.

A Mi csaladunk sosem jart kocsmaba pl., sem a Szuleim sem a parom.

Viszont van egy telkunk videken es ott latom, hogy az egy talalkozo hely, ahol nem csak inni mennek, hanem beszelgetni.

Tehat kint ulnek nyaron, es a fiatal munkasok ott talalkoznak es beszelgetnek, nem fogyasztanak alkoholt, mivel altalaban kocsival jarnak.

En a szakembereket igy tudom megtalalni, amikor munkasra van szuksegem pl., igy ezt tapasztaltam.

Nem ismerem az eletkorulmenyeket, hogy bovebben lehetne nyilatkozni jelenleg.

A Vejem is eljar a barataival a munka befejezese utan es ebbol nincs problema pl.

Itt az igazsag az, hogy a kerdezo ismeri a sajat korulmenyeit, hogy miben lenne segitsege, vagy mennyi idot tolt el a parjaval?

Viszont azt tudom, hogy amikor egy ffi a mai rendszerben ledolgozik 10-12-16 orat, akkor bizony eleg nehez kezelni, mivel mar eleve ingerult lesz, de kedve sem lesz otthon meg segiteni, mivel hosszu, nehez es faraszto nap all mogotte.

Tehat En nem akarok ebbe beleszolni, mivel nem ismerjuk a korulmenyeket!

A ferfit szamon kerni nem nagyon lehet, mivel nem mindegyek ffi viseli ezt el, de kedvesen lehet elerni azt, amit a kerdezo is szeretne.

Ha a ffi lusta, akkor azt nem lehet megengedni, de ezt csak a parja tudja!

2010. nov. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kell 21évesen szülni az első komolyabb pasinak...
2010. nov. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Persze szüljön 30 évesen és menjen járókerettel a gyereke lakodalmába. Utálatos ez a mai berögződés, hogy csak abban a korban jó szülni. Biológiailag is ez a legalkalmasabb kor, én pl. 30 felett nem lennék hajlandó szülni, anyu is 22 évesen szült engem és nagyon jó, hogy anyukám nem a nagymamámnak néz ki, és még csak 43 éves.
2010. nov. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!