Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez milyen ajándék...

Szerintetek ez milyen ajándék lenne a barátomnak?

Figyelt kérdés

Barátom 17 éves lesz decemberbe, karácsony utáni napon. Úgy gondoltam egybe adom neki az ajándékot oda.

Vennék neki egy doboz cigit( a kedvencét), egy plüssöt a kedvenc meséjéből, és egy karkötőre gondoltam amire vennék kettétörhető szív medált. Szerintetek? Vagy így túl gyerekes lenne? Vagy aki tud jó ajándék ötletet leírhatja :) Köszi!


2010. nov. 13. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek mind használhatatlan dolgok.

Cigit nem illik ajándékba venni. A plüss oké, kedves ajándék, kiegészítésképpen.

Vehetnél neki valami könyvet mondjuk, vagy cd-t, amit szeret.

2010. nov. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tinker Bell ***** válasza:
100%
Hát... a srácok nem nagyon örülnek az ilyen ajándékoknak! A cigi az abszolút nem jó ajándék! Szerintem valami hasznosat vegyél neki! Mondjuk egy pólót...
2010. nov. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kettétört szív szerencsétlenséget hoz. Nekem karácsony előtt van névnapom és én nem szeretem ha a névnapi ajándékom és karácsonyi ajándékot egybe adják
2010. nov. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

cigit ne, kettétört szív félreérthető, plüss ok

esetleg egy jó pasis ing:)(már ha hord ilyet, ma a legtöbb fiatal gyerek még színes pólókban rohangászik:S)

2010. nov. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

cigi nem jó ötlet, a plüssöt a fiúk annyira nem szeretik, maximum egy kis méretűt, a kettétört szívet sem hiszem hogy hordaná.

én könyvet, és ruhát veszek. de kapott már tőlem órát. közös képet szép keretben..DVDt

2010. nov. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Az én barátom is kifejezetten a hasznos dolgokat szereti. Most pl. pulzusmérős karórát kapott(neki hasznos sportoláshoz),de kapott már cd/dvd tartót,pénztárcát,borotvát..
2010. nov. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

gondolkoztam karórán, de van neki ráadásul nem olcsó fajta, ed hardy pólót is keresgettem már neki de sajnos annyi pénzem nincs hogy azt megvegyem.

amúgy a kettétörhető szív medál mért hoz szerencsétlenséget? erről még nem hallottam.. annyit tudtam róla h szerelmet jelképezi, hogy egyik fele nála van másik nálam. De köszönöm szépen a válaszokat!

2010. nov. 13. 23:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!