Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor oda adjam neki...

Most akkor oda adjam neki vagy ne?

Figyelt kérdés
Szabó szakmát kezdtem el tanulni gyakorlaton mindig csinálunk valamit. Eddig mindig oda adtam anyumnak azt, amit csináltam, de úgy gondoltam, hogy mostantól összegyűjtöm és majd karácsonyra oda adom neki. De ő kéri, hogy mutassam, meg és ezt mondja már rég óta meg azt is mondta lehet, hogy holnap már nem fog élni. De én, ha most oda adom neki, akkor nem fogok tudni mit adni neki karácsonyra =(Most akkor oda adjam neki vagy várjak karácsonyig? Nagyon megütött azzal, hogy lehet, hogy már holnap nem fog élni.
2010. nov. 13. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mond meg neki, hogy Karácsonykor szeretnéd meglepni a kis készítményeiddel. Mert szeretnél valami kis ajándékkal kedveskedni, mással nem tudsz.

Ha még ezek után is ragaszkodik hozzá...hát akkor mutasd meg, legalábbis egy részét. De szerintem nem fog.

2010. nov. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
én odaadnám. karácsonyra hagynék egy szépet vagy csinálnék valami mást.
2010. nov. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Megint én.

Annak amúgy van valami alapja, hogy azt mondogatja, hogy ő még nem fog élni?

Remélem semmi.

2010. nov. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Először is nem tom milyen anya az, aki ilyesmit mond a gyerekének... "lehet holnap már nem fogok élni, ezért add oda a cuccot, amit csináltál.." Pfff. Nem azért, de anyud kissé, furcsa...

2. Szerintem ez csak ygerekes kíváncsiság lehet :) A "lehet holnap nem fogok élni" csak egy kifogás, csak egy jól megszerkeztett mondat, hogy kicsikarja belőled, mit ügyeskedtél :) Csak látni szeretné, kíváncsi, ő sem gondolta komolyan.

(Megjegyzem, arra is megvan az esély pl. hogy én nem fogok élni már holnap, vagy akár te. Engem is elüthet ey kocsi holnap, téged is elüthet egy busz holnap, anyudat is... BÁRKIT. Szal ne aggódj emiatt a mondata miatt... kivétel: ha valami komoly betegsége van anyudnak, neadj isten rákos, vagy valami, de remélem erről szó sincs :) )

3. Remek ötlet ez ajándéknak ;) Találj ki valami kifogást, miért nem adod oda neki: pl. a tanár azt mondta, hagyjátok benn a suliban, szekrényben, mert le akarja osztályozni. Aztán mond azt, hogy a tanár elpakolta, vagy elvitte valami ok miatt.

Mond azt, hogy suliban felejtetted, vagy még dolgoznod kell rajta, vagy nem lett tökéletes és még sok munkád van vele. Vagy akár mondd, hogy "most épp a bnőmnek/pasimnak/ismimnek varrtam valamit ajándékba, mert szülinapja volt, és már odaadtam neki, így nem tudom neked megmutatni!" Találj ki pár kifogást, nyugi :)

2010. nov. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak azért mondta mert annyira beteg.
2010. nov. 13. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!