Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire bízol meg másokban?

Mennyire bízol meg másokban?

Figyelt kérdés
Én magamból kiindulva nagyon naiv vagyok, de már önző lettem. Sokaknak segítettem, főleg anyagilag és tojtak a fejemre. (pedig nem kértem segítséget, csak azt, hogy majd adják vissza) De rajtam még nem igazán segítettek, de én másokon eléggé. Mostanság nagyon nehezen bízok meg még a legjobb barátokban is. Bennem van a hiba?
2010. nov. 13. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Én is nehezen bízok meg másokban.
2010. nov. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az utóbbi időkben folyton átb*sztak, szóval azóta kevésbé bízok meg másokban. Barátokban, családban egyaránt. Nem várok el senkitől semmit, de bármit mondanak igyekszem nem beleélni magam, nem elhinni míg egyértelmű bizonyítékot nem látok.

17/L

2010. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Senkiben, nem vertek át soha, csak általában magamból indulok ki.
2010. nov. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1-10 skálán ?

1...

Sokszor átb-asztak, sokszor ráfáztam, régen naiv voltam, amit ki is használtak, Na, onnantól az az elvem, hogy semmit senkinek sem.

2010. nov. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Családdal: Hát megbízom bennük, de a titkaimat nem mondom el nekik.

Barátok: Van egy-pontosabban kettő-legjobb barátnőm, velük minden( majdnem minden) titkomat megosztom( de főleg az egyikkel) van egy harmadik barátnőnk szeretjük, de egyikőnk sem mond el neki titkot.Nem bízunk benne, nem azért mert elmondaná bárkinek, de nem ápolunk vele szorosabb kapcsolatot.

Én még fiatal vagyok, de sok élményem volt már.Valakinek elmondtam egy fontos, és titkos dolgot.Másnap az egész iskola( család, környezetem) tudta.

Én is kikotyogtam már mások titkait, Ők is az enyémet.Ezért talán óvatosabb vagyok.A naplómmal mindent megosztok, és a barátnőim előtt is van néhány érzelmi titkom.Néha hiába mondom el nekik Ők nem érzik át ennek az érzelmi fájdalmát( lényegét). Nem hibáztatom őket, bonyolult lélek vagyok.Néha talán túl egyszerű, kiszámítható, néha pedig maga a rejtély.

Családom is csak felszínesen ismer.Azt tudják amilyennek mutatom magam.Sokszor teljesen önmagamat adom, de vannak helyzetek mikor csak játszom a jót.Idegenekkel pedig mindig kedves vagyok, amikor éppen szétvet a düh.Fontos számomra az első benyomás ezért, ha kell meg játszom az érzelmeimet.Próbálok elfogadható viselkedést produkálni, még ha ezért meg kell ( érzelmi szinten) játszanom magam.

13/L

2010. nov. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

lassan már egy idegenben előbb megbízom, mint a családomban, vagy az ismerőseimben...

durva nem?

totál megértelek.

2010. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én igencsak bizalmatlan lettem, valahogy úgy tapasztaltam, hogy tök mindegy, hogy az illető családtag, barát, ismerős, csak az önös érdekeit nézi mindenki, hogy neki jó legyen, ő hogy járna jól, esetleg milyen előnyökhöz jutna rajtam keresztül..Én néha már magamban sem bízok.
2010. nov. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!