Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírjam ki, ha tudom,...

Hogy bírjam ki, ha tudom, hogy már más érdekel?

Figyelt kérdés

Bocsi a csalóka címért, de nem tudtam jobban megfogalmazni. Nem szerelmi kérdés lesz.


Szóval annyi a történet röviden, hogy épp egy főiskola elvégzése végén vagyok. Kereskedelem és marketing szak. Most írom a szakdolgozatomat, de így a 3 év végére rájöttem, hogy egyáltalán nem érdekel engem ez a téma. És most itt ülök, mindjárt lejár a határidő, és még meg kell írnom egy teljes szakdogát, ami (miután nem érdekel az egész) halálunalmas dolog.

Közben rájöttem, hogy igazából az informatika és a programozás (weblapszerkesztés meg hasonlók) érdekel, és legszívesebben azzal foglalkoznék. Van is egy honlapom, amin most gyakorlom ezeket a dolgokat.


Tudom, hogy kicsit gyerekesnek tűnik ez a "probléma", de olyan rossz, hogy írom a szakdolgozatot, közben halálra unom magam, és tudom is, hogy 1. nem érdekel a dolog, 2. nem is akarok ezzel foglalkozni, de ami érdekel, és amivel foglalkozni akarok majd, azt meg nem tudom csinálni.


Próbálok minél hamarabb túllenni a szakdolgozaton, de azért 70 oldalt nem könnyű írni, főleg ha nem érdekel a téma, és tudom, hogy legszívesebben egész mást csinálnék.


Szerintetek hogy lehet kibírni ezt?


2010. nov. 13. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán. Meg kell csinálni, ha már csak ennyi van vissza. Akkor is, ha nem érdekel.
2010. nov. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem adhatod fel most. MIkor már csak ez van vissza.
2010. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem adnám fel a cél előtt. Ha vége a sulinak szerintem keress egy munkahelyet és melette még mindíg kitanulhatod a másik szakma fortélyait. De ha nem találsz munkát az se akadályozzon benne mert a munkaügyi kirendeltségeknél indulnak ilyesfajta képzések ami ingyenes. Ja és úgy tudom ( de lehet, hogy nem jól tudom)ha viszed a munkaügyis papírodat, hogy munkanélküli vagy oktatási studiókban sem kell fizetni akkor.
2010. nov. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!