Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor nő már fel az öcsém?

Mikor nő már fel az öcsém?

Figyelt kérdés
Elég érdekes gyerekkorunk volt. Nagy házunk volt amit ki is használtunk. Minden rosszat megcsináltunk ami eszünkbe jutott (egy bátyám is van) kaptunk is érte de nem nagyon érdekelt. Képesek voltunk bárhol verekedni mi szinte minden nap verekedtünk. Egy ideje elkezdtem többet járni a szüleimhez és sokszor amikor megyek a tesóim is ott vannak. Az öcsém még mindig csak kötekedni tud velünk. A bátyám leordítja a fejét én meg néha meglököm mert nagyon fel tud idegesíteni. Mindig cseszeget mindenkit és ha valaki utána lép akkor arrébb szalad és ő nem is mondott semmit. Nincs közöm az életéhez de legutoljára amikor volt barátnője az is 2-3 hétig volt neki, úgy viselkedik mint egy 8 éves és a házába jobb nem bemenni. Kívülről jó meg az udvara is de belépsz az ajtón és életveszélyes lesz. Nincs azzal bajom h nem komoly mert én se voltam soha és nálunk senki nem az. Csak azért kicsit komolyabb lehetne. 25 éves
2010. nov. 13. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
huh ez durva látszik h ő a "kicsi" nem tudom mit lehetne tenni nem próbáltatok még vele beszélgetni? hány éves am?
2010. nov. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

25 éves

mondják neki mindig de hiába. én is már egy csomószor próbáltam vele beszélni de nem ér semmit

2010. nov. 20. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Az öcséd jó nagy lúzer, és az is marad, már bocs. :S
2010. dec. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lőjétek le...

Amúgy jobbat nem tudtok, csak elbeszélgetni vele, hogy amit csinál az qrva idegesítő, változzon meg, használja azt a kis eszét, ami megadatott neki. Bár nem hiszem, hogy ez be fog jönni, mert ha még 25 évesen is ilyen....

2010. dec. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!