Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még értelme átgondolni,...

Van még értelme átgondolni, ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Szakítottam ma a párommal, 5 év után. Nem ellenkezett, annyit modnott, hogy ő is godnolt már rá. Nem mondhatom, hogy nagyon szomorú vagyok, csak kicsit zavar azért, hogy ennyire könnyen vette. Van még ebben az esetben értelme újragondolni a dolgot, vagy tényleg nincs értelme, ha ennyire nem rázta meg egyikünket se?
2010. nov. 12. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van. Te szakítottál, biztos volt okod rá, most még komolyan agyalnál ezen?
2010. nov. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak 5 év... Azért csak nehéz, de persze meg volt az okom, főleg az, hogy nagyon elhidegültünk, persze annak is megvoltak az okai. De furcsa, hogy nem vagyok kibukva, inkább megkönnyebbülést érzek...
2010. nov. 12. 19:53
 3/10 Sya válasza:
100%
Ha megkönyebülést érzel akkor mit akarsz újragondolni?
2010. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is érezte már,hogy már csak elvagytok egymás mellett.Szerintem ez már mindkettőtök fejében megfogalmazódott csak te mondtad ki.
2010. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értelmezem, akkor lettél volna biztos abban, h nincs értelme átgondolni, ha ő könyörgött volna, és stb...Jól esett volna, mi?
2010. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
őszintén igen... Nem az, hogy jól esett volna, de akkor csak átgondolom még, hogy nah, ez csak szeret engem, nem kéne így elkapkodni. Arra szamítottam, őszintén. De így, nem tudom, furcsa érzés...
2010. nov. 12. 20:03
 7/10 anonim ***** válasza:
ha az a békülés mellett a legfőbb érved, hogy mégiscsak öt évig együtt voltatok, hagyd a csudába az egészet.
2010. nov. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd!keress mást!
2010. nov. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább.
2010. nov. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem béküljetek ki, légy nagyon jó Hozzá, kicsit nyalizd be magad, majd amikor ismét oda lesz Érted, akk hagy a csudába... nah, akk könyörögni fog, és Te boldog leszel, h jajj, de jó,kellesz Neki, de Neked meg nem kell.

üdv.

2010. nov. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!