Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szólhat bele egy...

Mennyire szólhat bele egy anya, hogy kivel legyen a gyerek, ha közben az apja is ott van, vagy ő bízza rá?

Figyelt kérdés
A barátomnak van egy kislánya, a feleséggel válófélben vannak. Személy szerint nem tartom jó anyának: üvöltözik, káromkodik a gyerekével, egyáltalán nincs türelme. Én, mások szerint is csak jó hatással vagyok a kislányra. Imád engem, szeret velem játszani, és persze állandóan rólam beszél az anyjának. A nő semmit nem tud rólam, sőt... Elképzelése van, de azok mind negatívak. Hiába mondja mindenki, aki ismer engem, hogy kedves, aranyos, gyerekszerető lány vagyok. Egyik nap nem tudott a gyerekre vigyázni, mert megbetegedett, az apa szépen megkérdezte, hogy vigyázhatok-e rá. Válasza erőteljes nem volt. A baj csak ott volt, hogy az apának dolgoznia kellett és csak én tudtam volna megoldani. Mondanom sem kell, hogy mekkora vita támadt közöttünk. Az önérzetem nem engedi, hogy az a nő, aki köpköd, fújol rám (egyébként mindenkivel ilyen, alapból beteg az agya...) döntse el, hogy lehet e velem a gyerek. Végülis az ő oldaláról is megértem, de nem így kell ezeket a dolgokat megoldani. Most már eljutottam addig, hogy nem érdekel a véleménye. Sokkal rosszabbul esik, hogy az apa nem állt ki mellettem, nem mer vele szembenézni, és azt mondani neki, hogy ez lesz és kész, mert máshogyan nem tudom megoldani! A végén pedig én voltam a szemét, hogy én mindig csak gerjesztem a feszültséget, meg az a fene nagy önérzetem stb... Kérdezem én, tényleg én nem rendezem ezt le magammal, vagy jogos a felháborodásom.
2010. nov. 11. 19:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Csak jót mosolyogtam azon a kommenten. Nem, egyáltalán nem miattam váltak/válnak el. Már rég szétköltöztek, amikor én képbe jöttem. Igaz, miattam is elválhattak volna, de azt sosem bocsátottam volna meg magamnak. Így a lelkiismeretem tiszta, és az is marad.
2010. nov. 12. 20:56
 12/12 A kérdező kommentje:
És ha nem válaszoltam időben neked, kedves kommentelő, itt és most bocsánatot kérek tőled. Bár nevetségesen viselkedsz...
2010. nov. 12. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!