Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki melyik családtagják/rokonát...

Ki melyik családtagják/rokonát utálja a legjobban? ( Miért? )

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 17:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Es azt elfelejtettem irni, hogy o a sogorom (a ferjem batyja).
2010. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálom csak van, amit nem tudok elfelejteni. Fontosabb volt neki a pénze, mint a bátyám élete. Az unokahugomról van szó.
2010. nov. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A nagybátyámat.Elveszi nagypapám nyugdíját és a kocsijára költi.Még a sarki boltig is azzal megy.Meg el akarta adni apám holmijait.Építkezünk és a még be nem szerelt dolgokat akarta eladni apa tudta nélkül.
2010. nov. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem őket utálom,hanem azt amit tettek,és amiért olyan önzőek voltak velem szemben.A szüleimet szeretem és tisztelem,de ahogyan kiszúrtak velem,és a családommal az megemészthetetlen számomra.Annak idején több milliós jelzálogkölcsönt vettünk fel a párommal,mert jött a baba,és közös lakást akartunk.Anyósom volt olyan rendes és megengedte,hogy az ő lakása kerüljön jelzálog alá.Mondjuk ennek az volt az előzménye,hogy a szüleim évek óta nekem igérték a szegény megboldogúlt nagyim lakásának az árának a felét,persze amint eladják.Ebből a pénzből fedezni tudtam volna anyósom jelzálogát,de nem így történt és most ég az arcom a saját szüleim miatt.Ugyanis ők nemrégiben sikeresen eladták a kecót és közölték velem,hogy változnak az idők,mégsem adják nekem azt a pénzt,mert leköltöznek vidékre és egy új kocsit is akarnak venni.Teljesen kiakadtam,hogy ezek az én szüleim????Most ott vagyunk,hogy alig tengődünk mert a hitelünk a válság miatt a duplája anyósom meg ugyan nem mondott erre semmit,de érzem,hogy nagyot csalódott a szüleimben,ahogyan én is.
2010. nov. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Az anyósomat.Most már tudomást sem veszek róla.
2010. nov. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a sógornőmet utálom.Nem dolgozott soha életében,csak a gyerekeket szüli és folyton pénzt kért.Egyszer meguntam és azt mondtam elég,nem adok többet.Azóta mindennek lehord mások előtt,nem köszön.Megátkoztak,hogy soha ne legyen gyerekünk...sorolhatnám.
2010. nov. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!