Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki melyik családtagják/rokonát...

Ki melyik családtagják/rokonát utálja a legjobban? ( Miért? )

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 17:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
A húgomat nagyon utálom, és azért mert mindenki jobban szereti, mindenben jobb, kedvesebb, aranyosabb, stb. stb. tudjátok...
2010. nov. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem mondom, hogy utálom, mert ez nagyon durva szó szerintem... De az unokahugomra nagyon haragszom. Mamámnál lakik, ő gondozza, de persze minden jövedelmet ő oszt be. Eddig rendben is van. De minden találkozást, telefonbeszélgetést anyagilag rám hárít, amit a mamámmal akarok folytatni. Visszahívó sms-t küld, nehogy neki egy fillérjébe kerüljön, hogy én a világon vagyok.... Volt, hogy eljöttek taxival hozzám, mert meghívtam őket ebédre, és képes volt a taxi árát elkérni, mert ők "csak a mama miatt jöttek..." Évek óta tart ez, úgyhogy sorolhatnám, de minek. Nagyon rosszul esik. Ha hozzájuk megyek, mindig viszek valamit MINDENKINEK, egy kis sütit vagy akármit, ők meg egy pohár vízzel nem kínálnak meg.
2010. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Tesómat nem bírom annyira meg apámat.

Amúgy a többi rokonnal semmi bajom nincs

2010. nov. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Apámról tudomást se veszek, meg az ő szüleiről. Megérdemli az a szerencsétlen.
2010. nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem teszek különbséget köztük.Mindegyiket egyformán utálom.
2010. nov. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Soha nem utáltam és nem is utálom egyiket sem. A cvsaládnak össze kell tartania,elnézni egymás hibáit is. Nálunk ez jól működik.
2010. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tök jó hallani, hogy van ilyen! Szerintem nem sok olyan család van, ahol minden tök jól működik, mindenki normális, odaadó, megértő stb.(bár így lenne ideális ) úgyhogy garatulálok neked!:)
2010. nov. 11. 18:25
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a sógornőmet utálom.Nagyképű,nagyszájú,nulla tudással,de annál nagyobb arccal.Azt gondolja magáról,hogy Ő szarta a spanyol viaszt,ráadásul egy áspiskígyó.
2010. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Apám aki a legbeképzeltebb mindentudónak hiszi magát mikor alkoholizál s persze amit akkor kitalál utánna józanul is tartja magát hozzá. Megpersze mindig mi vagyunk a szär s ő a mártír...:S
2010. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak egy ilyen rokonom van, de az sem utalat, hanem ellenszenv. Nagyon kiszurt velem es a ferjemmel ok nelkul. Idegbeteg, mindenkit elmar maga mellol es folyton olyan dolgokrol panaszkodik, amin nem lehet valtoztatni, a multon ragja magat, mastol tanacsot nem fogad el, egy elet-halal helyzetben szurt ki velem es sosem fogom elfelejteni neki, de mar megbocsatottam. A ferjem nem akar megbocsatani, mondjuk tole bocsanatot sem kert a tetteert.


Massal sosem volt a csaladbol meg vitam sem. Probalok mindenkivel joban lenni, mindenkiben a jot meglatni.

2010. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!