Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasim pár hét együttlét...

Ha a pasim pár hét együttlét után azt mondja hogy egyszer majd szeretné hogy én legyek a felesége, ezt komolyan lehet venni, el lehet hinni?

Figyelt kérdés
Mert én is majd ezt szeretném, csak vajon komolyan gondolja-e?!
2010. nov. 10. 15:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Szia nem ezzeket a szavakat nem lehet komolyan venni lehet van kivétel is de ilyenkor még nagyon tombol a szerelem hormon tudod ez majd nem olyan mikor 2 honap mulva kijelentik meg találták életük párját aztán 1 hónap mulva szakitanak.Jó persze ilyenben is volt már kivétel.
2010. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
mi még együtt sem voltunk, volt barátnője, de akkor már engem szeretett. egyszer megkérdezte, hogy hozzá mennék-e. én igent mondtam, már tervezzük az esküvőt:)
2010. nov. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

pár hete vagytok együtt vagy pár hete ismered?

embere válogatja, vannak olyan emberek akiknél ez teljesen hihető, hidd el! de látatlanba nehéz megmondani, hogy a barátod hova tartozik.

szerintem az is igaz, hogy egy férfi -ha olyan beállítottságú- rettentő hamar el tudja dönteni, hogy mit akar egy nőtől, családot, vagy kalandot.

2010. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én 3 évi együttélés után kédeztem meg, hogy "lennél a feleségem?" 3 hónapig tartott!!!
2010. nov. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

néhány éve egy társaságban a házasságról és a válásokról, szerelemről beszélgettünk, vitáztunk. Az én álláspontom meglehetősen kicsapta a biztosítékot egy lánynál, miszerint a szerelem csak ront a sikeres házasság esélyein, mert azokon a helyeken, ahol elrendezett házasság van (kína, india)ott alacsonyabb a válások aránya, és boldogabbak a felek a házasságban (hihetetlen, de ez igaz!)


mivel enyhe:) alkoholos befolyásoltság alatt voltam, és ilyenkor kicsit genya tudok lenni, elkezdtem sorolni az érveket, hogy miért lennénk mi ketten jó házaspár a vitapartneremmel. Hasonló végzettség, társ. státusz, intelligenciánk is hasonló, a zenei érdeklődésünk is, hasonló sorozatokat kedvelünk, mindketten sportolunk, és még külsőre is összeillünk, ráadásul még a főztömet is finomnak találta. Szóval arra a konklúzióra jutottam, hogy ő az ideális feleség, és ott mindenki elött megkértem a kezét.


Nemet mondott... Egészen pontosan azt, hogy ha én lennék az utolsó ffi a földön, akkor se.


ez 4 éve volt. idén augusztusban volt az esküvőnk XD

2010. nov. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
gratula....
2010. nov. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!