Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasim pár hét együttlét...

Ha a pasim pár hét együttlét után azt mondja hogy egyszer majd szeretné hogy én legyek a felesége, ezt komolyan lehet venni, el lehet hinni?

Figyelt kérdés
Mert én is majd ezt szeretném, csak vajon komolyan gondolja-e?!
2010. nov. 10. 15:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
az én férjem is 2 hét után már el akart venni feleségül...pár évre rá, el is vett... =)
2010. nov. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Annak idején a párom kb. 2 hét után mondta, hogy szeret, és kb. másfél hónap után -amikor ideköltözött- mondta, hogy én leszek a felesége, mert szüksége van rám. Ennek lassan 3 éve, 1 éve vagyunk házasok, és februárra várjuk a babánkat. :) Szóval elképzelhető, hogy komolyan gondolja a barátod. :)
2010. nov. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

50%, hogy igen.

Speciel nekem volt, aki ezt mondta, aztán mégsem lett belőle semmi (megismertük egymást :D).

Sőt volt olyan, aki meg is kért. Aztán mégsem lett belőle házasság.

A jelenlegi párom is mondta már. Ahhoz képest itt vagyunk lassan három éve, és egyre messzebb járunk az esküvőtől. Én most ott tartok, hogy tulajdonképpen nem is szeretnék összeházasodni vele, mert így is jó.


Annyira kiszámíthatatlan a jövő...

2010. nov. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

hidd csak el! nekem is mondt. nem voltunk még 1 léve sem együtt és már házasok voltunk. azót is boldogan élünk,2 gyerekkel.


érezned kell h komolyan gondolja-e. egyébként normális? megbízhtó? hűséges? gondoskodó? ha igen akkor miért hazudna?


ne hallgass azokra akik kárognak,ők csak irigyek.


te érzed hihetsz e neki,és úgyis hamarosan kiderül mert ha már most ezt mondja és komolyan így érez akkor nem sok idő és megkér :)

2010. nov. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Nekem az exem mondta pár hét után, h szeretné ha a felesége lennék és babát szülnék neki. Aztán kiderült, hogy együtt él a barátnőjével...

Nagy dumások a pasik, azt is csak óvatosan szabad elhinni amit krdeznek- sajnos.

2010. nov. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

16:10- es vagyok: a bátyám viszont pár hónap után tavaly karácsonykor megkérte a barátnője kezét, februárra terveziik az esküvőt.

Ilyen is van, csak kell hozzá egy balekot találni és egy nőt, aki mindenáron férjhez akar menni.

2010. nov. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ha az ember nagyon szerelmes sok mindent mondd és gondol, amit később megbánhat vagy elillanhat belőle az érzés. Pár hét alatt meg minden lehet tökéletes, de lakva ismeritek majd meg egymást úgy igazán vagy ha már nem több hét hanem hónap telik majd el az együttlétetek alatt.
2010. nov. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Azért nem eszik olyan forrón. Az én első szerelmem is mondott ilyet néhány hónap után, és három év együtt járás után egyik pillanatról a másikra dobott:S

Szerintem ez függ a pasi érettségétől.

2010. nov. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
A pasim 3 hónap után (ha már az együttléteknél tartunk, egy napra vegyünk vagy ötöt) az ujjamra húzott egy gyűrűt, miután 1x becsípve elmondtam neki, hogy annyira szeretem, hogy még a felesége is lennék. Aztán folyamatosan úgy hívott, hogy a feleségem, meg a menyasszonyom, nagyon buli volt neki. Nekem is nagyon buli, hogy elkezdtünk dolgozni a gyermeken, gondoltam, hogy ha kiderül, h terhes vok, ráérünk akkor megházasodni; 1,5 évig "dolgoztunk" a gyereken, én hülye nem tudom, miért nem vettem észre, hogy sose fog elvenni, szóval már 1,5 éves a gyerek és a múltkor közölte velem, hogy soha nem fog elvenni. Összetört a szívem és legszívesebben elhúznék a gyerekkel együtt és soha többet nem néznék hátra, utálom emiatt őt. Na ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem kell beleélni magunkat semmibe sem, mert vagy jól sül el, vagy nem. Még nagyon az elején tartotok.
2010. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Az én kedvesem,kb. 1 órával a megismerkedésünk után jelentette ki,hogy a felesége leszek,ha tetszik,ha nem. :) Igaz,hogy mindketten ittunk,meg egyebek,de ennek már 2 éve,s ha minden jól megy,akkor jövőhónapban,de legkésőbb szilveszterkor már együtt fogunk lakni.1 éve jegyben járunk. Természetesen beszéltünk már esküvőről is,de nem akarjuk elsietni,talán majd jövőnyáron esedékes lesz. Úgy,hogy szerintem van olyan eset,amikor igenis el lehet hinni,de ezt neked kell tudni mérlegelni. :) Minden esetre sok boldogságot! ;)
2010. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!