Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyád szeret? (BŐVEBBEN LENT)

Anyád szeret? (BŐVEBBEN LENT)

Figyelt kérdés
Titeket szeret az édesanyátok vagy csak eltart?Ki hogy van ezzel?Mert engem szeret meg elis tart mondjuk.
2010. nov. 9. 19:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem imád de már nem tart el mert van férjem és gyermekem is :) De amíg otthon laktam szeretett és eltartott egyben :)
2010. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig gyerek voltam és tanultam,eltartott,aztán most én tartom el öt mert rám van szorulva sajnos,néha nehéz de szerettük mindig is egymást annyira hogy,nem ez nem gond.
2010. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Az akit anyukámnak tartok szeret és eltart 2 éves korom óta és én is imádom őt. Mindent meg tudok beszélni vele és mindenben számíthatok rá, mert egyszerűen ő a világ legjobb anyukája. Örülök, hogy ők vettek magukhoz az ikertestvéremmel együtt és mi is megismerhettük a szerető család fogalmát.

A vérszerinti "anyámmal" más a helyzet. Ő nem szeret és nem is tartott el soha. Életemben egyszer beszéltem vele és akkor is közölte, hogy azzal, hogy megfogantunk (mintha erről tehetnénk) 16 éves korában tönkretettük az egész fiatal korát.

18/L

2010. nov. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Szeret, és el is tart félig meddig.(most kezdtem el dolgozni, szóval természetesen már én is adok pénzt a közösbe).

Sokat dolgozik, itthon is állandóan tesz vesz, de én mindig megkérdezem hogy érzi magát, beszélgetek vele, egyszer egy érzelmesebb pillanatában azt mondta nekem hogy nem csak az anyukám, hanem a barátnőm is akar lenni. Szerintem azóta már így van(vadóc kamasz voltam, akkor kicsit eltávolodtunk). Nagyon imádom.

2010. nov. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is szeret, 45 vagyok, segít a gyermekeimet eltartani. Mármint többek között segít ő is mindig, ad nekik.Őket is szereti.
2010. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos 20 éve elváltak apámmal és azóta hébe-hóba látom pedig már van 2 gyerekem azokra sem kiváncsi:(fater nevelt fel minket és nagyon jól elvoltunk.Tehát biztos nem szeret de el se tart.
2010. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
75%

Engem csak eltart. :S Nem foglalkozik velem amikor meg igen akkor meg csak ordibálni tud. (Néha vannak jó pillanataink is) A tesómat bezzeg imádja bármit csinál. Szerintem én csak egy ilyen becsúszott gyerek vagyok ezért nem szeret annyira. :(

15/L

2010. nov. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyám a maga módján szeret,vagyis egy iegentől többet kapok mint tőle.Ezt azért írtam,hogy a maga módján mert ő azt állítja,hogy szeret,de én ezt még sohasem éreztem,úgy igazán.Inkább csak talán azért szült,hogy felvehesse utánam a családit,ez a tesóimmal is így van,őket is csak kínozza.Bár én már nem lakok ott,mivel elüldözött.16 évesen elkérte tőlem a villany,víz és más költségeket,amit használtam.Kajám is csak akkor volt,ha vettem magamnak.Mindig mindenben belém kötött.A gyerekeimet sem szereti,már van fél éve hogy nem is látta őket,és még csak telefonon sem érdeklődik felőjük.Szerintem vannak olyan emberek,akik csak szülnek,de valahogy nem jön elő belőlük az anyai ösztön.Ilyen az én anyám is.SAJNOS.Pedig én is nagyon vágytam arra ,hogy olyan legyen az anyám,akivel mindent megbeszélhetek,aki amiben tud segítsen,de ezt én sajnos soha nem éltem át.Egy darabig bíztam benne,hogy esetleg ez a dolog megváltozik,de mára már feladtam.Pedig elsősorban az annyára számíthat egy gyerek.Vagyis számíthatna.Irígylem azokat akiknél megvan az anya gyerek kapcsolat,és jól működik.
2010. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Én anyukám ha szeret is, nem túl sűrűn mutatja ki. Öcsémet sokkal jobban szeretik a szüleim. Szóval inkább csak eltart.
2010. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem anyukámat,de sajnos nem bontakozunk ki egymásnak:( de belül nagyon szeret
2010. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!