Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyád szeret? (BŐVEBBEN LENT)

Anyád szeret? (BŐVEBBEN LENT)

Figyelt kérdés
Titeket szeret az édesanyátok vagy csak eltart?Ki hogy van ezzel?Mert engem szeret meg elis tart mondjuk.
2010. nov. 9. 19:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem eltart, de nem szeret, vagy néha azt mondja, de amúgy meg megver, és arra azt mondja, hogy olyankor úgy viselkedek, hogy megérdemlem.
2010. nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
?????????????????? Ez meg milyen kérdés?
2010. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

én a világ legjobb édesanyját kaptam!:)

Mindennél jobban szeretem, és viszont ő is! Mindent, de szó szerint mindent meg tudok vele beszélni. Szerencsés vagyok, hogy ő az anyukám!:)


22L

2010. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy szeret-e, ő olyan furcsa ember, nem képes arra a fajta szeretetre, mint a legtöbben. De tény, hogy mindig a javamat akarta és támogatott mindenben.

Már nem tart el :D

2010. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
engem nem is szeret,és már nem is tart el
2010. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
Anyád szeret?-ről hirtelen az ugrott be, hogy Metált bírod? XD Amúgy persze, gondolom. Milyen kérdés ez már...XD
2010. nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Bár azt mondja, hogy szeret, ez már 10 éves korom óta nincs így, akkor váltak apámmal. Azóta lelki boxzsák voltam, akin levezette az összes feszkót részegen. Amint tudtam elköltöztem, és most csak anyagilag támogat. Szerintem nem szeret, csak utálatosan ragaszkodik hozzám mert nincs senki más a környezetében. Én nem szeretem őt, de nem is utálom.
2010. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Ha téged szeret is meg el is tart akkor minek tetted fel ezt a kérdést? Hogy mások szerencsétlenségén vagy problémáján csámcsogj? "mondjuk" ???
2010. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nincs probléma ezzel a kérdéssel szerintem a megfogalmazáson kívül.


Még eltart mert dolgozni nem dolgozhatok,és nagyon szeret.

2010. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%

LOLxD mint Facebookon a Phrases-be..:D pont volt egy ilyen "kérdés"..xD hát én jót röhögtem rajta először..de másodjára kicsit már sok volt,főleg hogy ezt egy viszonylag komoly oldalon találtam.-_-"

Válaszom a kérdésre,hogy ne csak kritizáljak az,hogy néha úgy érzem,hogy csak eltart,néha pedig úgyis,hogy el is tart,meg szeret is..(:

2010. nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!