Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, az gáz, ha én...

Mit gondoltok, az gáz, ha én adok fel hirdetést anyu nevében párkeresés céljából?

Figyelt kérdés

Egyszerűen fél az elutasítástól, és nem mer kezdeményezni. Én már felnőtt vagyok, nem vele élek, de úgy szeretném ha boldog lenne mert nagyon megérdemli. Minden férfi örülne egy ilyen nőnek, minden megvan benne ami kell, de nem hiszi el hogy neki is kijárhat a boldogság.

Mit csináljak? Adjak fel hirdetést a tudta nélkül?


2010. nov. 9. 10:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ajánld fel neki,hogy szívesen segítesz neki társat keresni,ha ő is úgy gondolja.Aztán,ha beleegyezik,majd lesz alkalmad megvalósítani az ötleteidet.

De ha a háta mögött intézkedsz,abból nem sok jó fog kisülni,legfeljebb félreértések és még meg is sértődhet,hogy a tudta nélkül intézted a dolgokat.

2010. nov. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha"minden férfi örülne egy ilyen nőnek" megfogják Őt találni. Bizd rájuk a dolgot tudta nélkül semmit!!!!!
2010. nov. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtok. Ő már régebben adott fel hirdetést magáról, csak képet nem tett fel így nem jelentkezett rá senki. Ezek után már többé nem is próbálkozott. De félek, ha feladok hirdetést, hogy a férfi hülyének fog nézni. Eljárni szinte sehová nem szokott. Tanácstalan vagyok. Ő arra vár, hogy egyszer csak bekopog hozzá valaki, ahogy itt az egyik Úr is írta, de nem akarja hogy segítsek.
2010. nov. 9. 11:49
 14/15 anonim ***** válasza:
gondolom te sem örülnél ha anyukád helyetted adna fel hirdetést (akár neten akár újságban). szóval szerintem ne tedd. ha nagyon akarsz segíteni maximum bemutathatsz neki valakit.
2010. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Gáz bizony. Nem is kicsit, tehát ne is próbáld meg, akármennyire is segíteni szertnél neki.
2010. nov. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!