Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, az gáz, ha én...

Mit gondoltok, az gáz, ha én adok fel hirdetést anyu nevében párkeresés céljából?

Figyelt kérdés

Egyszerűen fél az elutasítástól, és nem mer kezdeményezni. Én már felnőtt vagyok, nem vele élek, de úgy szeretném ha boldog lenne mert nagyon megérdemli. Minden férfi örülne egy ilyen nőnek, minden megvan benne ami kell, de nem hiszi el hogy neki is kijárhat a boldogság.

Mit csináljak? Adjak fel hirdetést a tudta nélkül?


2010. nov. 9. 10:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

És technikailag hogyan képzeled? Kiadod a számát egy újságnak, hogy vadidegenek hívogassák? Mondjuk felhívja valaki, hogy "Jónapot, Kovács István vagyok, láttam a hirdetését..." És anyád erre: "Milyen hirdetést?" Vagy hogyan? Szerinted frankó dolog ez? Mert ha igen, akkor add meg a számodat, én is beküldelek téged az Expresszbe.


Vagy netes hirdetés esetén bejelentkezel a nevében, ledumálod a randit, ő meg elmegy? "Anyu, sminkelj, egy óra múlva randid van a Manyi néni cukrászdájában." Vagy hogyan?

2010. nov. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Ne adj fel semmiféle hirdetést a tudta nélkül, ugyanis bármennyire is jót szeretnél tenni, ehhez egyszerűen nincs jogod.

Az ő élete és nem a tiéd. Ha ő nem hajlandó, nem képes változtatni rajta, neked akkor sem szabad helyette cselekedned, ugyanis épp az ellenkezőjét fogod elérni annak, amit akarsz.


Mit gondolsz, mit fog szólni édesanyád, amikor valaki felhívja, hogy olvasta a hirdetését az újságban? Először is elképesztően haragudni fog rád, ne rontsd meg ezzel a kapcsolatotokat. Másodszor talán még jobban visszahúzódik a csigaházába.


Ha neki így jó, akkor jó és kész. Az életéért egyedól ő felelős, majd változtat, ha akar. De az élet nem olyan, mint az amerikai vígjátékokban...

2010. nov. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

gáz ám.

ne tedd.

máshogy oldd meg.

ez csak a filmeken múködik

2010. nov. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ne. Vannak más ismerkedési módok is.

Vannak emberek, akik eleve megalázónak érzik a hirdetést, merthogy ott ők "áruként" szerepelnek. Lehet, hogy ez a baja anyukádnak. Gondolom, nem szeretnéd, hogy megalázva érezze magát.

Próbálj meg esetleg programokat szervezni vele. Olyanokat, ahol van esélye az ismerkedésre. Már csak azért is jól jártok, mert így együtt töltötök egy kis időt.

2010. nov. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha örök életre össze akarsz vele veszni nyugodtan. Bizd rá az ismerkedést. Az nem gáz ha nem ismerkedik.
2010. nov. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Persze igazatok van. Csak olyan tehetetlennek érzem magam, annyira szeretnék neki segíteni hogy ne legyen boldogtalan.
2010. nov. 9. 10:38
 7/15 anonim ***** válasza:
Én nem tenném a helyedben.
2010. nov. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
Nem lehet, hogy a kérdező netes társkereső oldalakra gondolt? Mert kép nélkül csinálhatsz egy hirdetést valamelyik társkereső oldalon, írsz édesanyádról egy hosszú bemutatkozást, és egyszer megmutatod Neki, kik írtak a bemutatkozó szövegére. Ott ő dönt, akar-e levelezésbe bocsátkozni, vagy nem. Kép nélkül szerintem ilyen formában nincs vele semmi gond.
2010. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

10:40 Bármilyen társkereső hirdetés fel adása az illető tudta nélkül, akár netes, akár újság durva bele avatkozás a másik életébe. Ezért nem ajánlja senki a kérdezőnek.

Az anyukája felnőtt nő ha fél a csalódástól az ő dolga.. neki kell megbirkózni ezzel. A Geyerkének meg az a dolga,hogy aggódjon.. de nem szabad túlzásokba esni. inkább szervezz neki olyan programokat ahol jól érzi magát és alkalmasint ismerkedhet is. Egy-egy közös program is jó lehet.

2010. nov. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%

Kedves kérdező,

Az ötleted jó! Én is így ismerkedtem meg mostani feleségemmel. Az ő esetében a volt sógornője adta fel a hirdetést amire jelentkeztem.Akkor tudta meg, hogy fel lett adva hirdetés a nevében, mikor becsengettem.

Legyél a közvetítő. Anyukádnak ráérsz szólni mikor aktuális a találkozó.Megmondod, szeretnéd bemutatni egy ismerősödnek.

Te lehetsz garancia, hogy jól alakuljanak a dolgaitok.

Sok sikert.

2010. nov. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!