Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm kb 10x annyit...

A barátnőm kb 10x annyit keres mint én. Vannak még igy páran? Hogy viselnétek? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
7 éve jöttem össze a barátnőmmel. Ő akkor még 18 éves csóró végzős gimnazista lány volt én meg 28 éves. nagyon szeretjük a mai napig egymást. minden tökéletes volt egészen a főiskoláig. Mára egy milliókat kereső nő lett belőle én meg még mindig ott vagyok, ahol anno. Gyakorlatilag semmit nem tudok belerakni a közösbe.Ő elhalmoz engem és a családomat karácsonykor ajándékokkal, én viszont gyakorlatilag semmit nem tudok neki adni hanukára. Míg ő 20 milliós autóval furikázik, nekem a mai napig nem lenne jogosítványom,ha nem adott volna rá pénzt.Annyiért vett mult héten egy táskát amennyi nekem 2havi fizetésem. Azt mondta nekem, hogy év elejére összejön annyi pénz,hogy egy új házat tudjon venni, és szeretné ha én is vele mennék, hisz még ugyanúgy szeret mint 7évvel ezelött és a legelső lehetőségnél fel fog engem venni munkatársnak. az én férfi büszkeségem viszont teljesen elszállt. és úgy érzem én ezt nem bírom tovább, attól függetlenül hogy még mindig szeretem. egyre gyakrabban gondolok arra, hogy el fogom hagyni. Szerintetek??
2010. nov. 8. 16:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

elvileg akkor most 25 éves, csak kicsit idősebb nálam, bemutathatsz neki. ennyiért én lenyelem a büszkeségem!


viccet félretéve. engem is zavarna a helyzet mert mégis csak te vagy a férfi. de ha nem él vissza a helyzettel, hogy ő aztán mennyit keres és te meg... és szeretitek egymást akkor nagyobb bajod ne legyen. elég sok kérdést lehet itt olvasni, hogy van akinek kajára sem igen telik, ahhoz képest ez egy kisebb probléma. találd fel magad, próbálj vállalkozásba kezdeni amihez értesz, vagy valami olyat csinálni amivel meg tudod mutatni, hogy te vagy a férfi, nem feltétlen anyagi dologra gondolok. biztosan akad valami amivel meg tudod mutatni, hogy te bizony tökös gyerek vagy, így helyreállhat az önbecsülésed is.

hajrá!

http://www.youtube.com/watch?v=jDBKcPOmmiA

23f

2010. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Tényleg elárulhatnád végre mit dolgozik...:)
2010. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem prosti a csaj.. :DDD
2010. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

miért nem bírja elmondani a kérdező h mit dolgozik???????

nem árulna el nagy titkot..

2010. nov. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat nemcsak az anyagiakról szól, nemcsak azt tesszük bele. Te is hozzájárulsz olyasmivel, ami neki fontos (nekem úgy tűnik): érzelmi megbízhatósággal, támogatással. Ne becsüld ezeket alá!
2010. nov. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!