Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm kb 10x annyit...

A barátnőm kb 10x annyit keres mint én. Vannak még igy páran? Hogy viselnétek? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
7 éve jöttem össze a barátnőmmel. Ő akkor még 18 éves csóró végzős gimnazista lány volt én meg 28 éves. nagyon szeretjük a mai napig egymást. minden tökéletes volt egészen a főiskoláig. Mára egy milliókat kereső nő lett belőle én meg még mindig ott vagyok, ahol anno. Gyakorlatilag semmit nem tudok belerakni a közösbe.Ő elhalmoz engem és a családomat karácsonykor ajándékokkal, én viszont gyakorlatilag semmit nem tudok neki adni hanukára. Míg ő 20 milliós autóval furikázik, nekem a mai napig nem lenne jogosítványom,ha nem adott volna rá pénzt.Annyiért vett mult héten egy táskát amennyi nekem 2havi fizetésem. Azt mondta nekem, hogy év elejére összejön annyi pénz,hogy egy új házat tudjon venni, és szeretné ha én is vele mennék, hisz még ugyanúgy szeret mint 7évvel ezelött és a legelső lehetőségnél fel fog engem venni munkatársnak. az én férfi büszkeségem viszont teljesen elszállt. és úgy érzem én ezt nem bírom tovább, attól függetlenül hogy még mindig szeretem. egyre gyakrabban gondolok arra, hogy el fogom hagyni. Szerintetek??
2010. nov. 8. 16:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%

szerintem te idióta vagy...nemhogy büszke lennél rá


mit dolgozik amugy?

2010. nov. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

Hanukáraaaaaa?????????



Amúgy örülj neki és becsüld meg, hogy ilyen felvilágosult (és hát a párjánál sztereotípiátlanabb) csajod van.

2010. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
A pénz miatt akarod elhagyni életed szerelmét, ez hatalmas hü'eség. Mikor ő volt csoró te is mindent megadtál neki most forditva van, gondolj bele ha ő hagyot volna el 18 évesen mert te jobban kerestél.
2010. nov. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%

"az én férfi büszkeségem viszont teljesen elszállt"


Szóval az önértékelésed attól függ, mennyit keresel. Sőt, annál is rosszabb: attól függ, hányszorosát keresed a barátnődnek. Vicces.

2010. nov. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%

mit dolgozik? csak kiváncsiságból:)


ne hagyd ezért el ha szereted.. ha ő nem nagyzol vele és nem éretzeti veled h ez így kínos neki akkor nincs okod agodalmo4ra.

2010. nov. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem kellene, hogy emiatt kellemetlenül érezd magad, hiszen a kapcsolatotok kezdetén még nem volt meg ez az anyagi különbség. Neki úgy alakult, hogy vastagon fizető állást kapott. De ettől azért még ugyanazok maradtatok mindketten. Nem?
2010. nov. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Elhiszem hogy a büszkeség,meg minden,de emiatt hagynád el?

7év..nagyon sok idő, és még mindig szeretitek egymást! Ez nagyon jó. Én tuti nem hagynám el.


Bocsi hogy megkérdezem, de milyen fősulit végzett? Mit dolgozik?

2010. nov. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%

Ezek szerint zsidó vallású a lány..Tudni kell, hogy a zsidók nagyon segítik egymást...nem csodálkozom, hogy jól keres, hisz nálunk a pénz...Ha mi magyarok is ennyire segítenénk egymást, más lenne a helyzet Mo-n.De sajnos mi irigyek vagyunk egymásra többnyire.AZ már rég rossz, ha a pénz ennyire megváltoztathatja az érzéseidet.Vagy túllépsz rajta, hiszen szerintem igy neked is jobb életed lehet, szép házban élhetsz, nem lesznek anyagi gondjaid sem.És ami a lényeg a barátnődet ez egyáltalán nem zavarja...feltételezem nem vágott eddig még semmit sem a fejedhez.Örülj neki, hogy jól megy neki.

Sok kapcsolatnak a pénz hiánya vet véget...

jelen esetben pedig ez a férfiúi büszkeség....bár szerintem az én pasim sem örülne neki, ha jobban keresnék nála ennyivel...

Te viszont nem lehetsz elég ambiciozus, ha ugyanott tartasz, mint 10 évvel ezelőtt.

25 L

2010. nov. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nagyon becsüld meg ezt a csajt, mert 10000 ből jó ha egy ilyet találsz!!! A többi nő 99% a azonnal dobott volna amint elkezdett jól keresni!! Ez komolyan olyan mint valami mese, hihetetlen, hogy ilyen még létezik ebben az elkurvult világban..

Amúgy mit dolgozik?

2010. nov. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
61%

A pénz sosem fog büszkeséget adni. Ha még mindig szereted,miért hagynád el egy olyanért,akinél többet keresel de nem szereted?.. nem sok értelme.

Örülj,hogy van miből élnetek,össze akar veled költözni,komolyan gondolja.

2010. nov. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!