Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm kb 10x annyit...

A barátnőm kb 10x annyit keres mint én. Vannak még igy páran? Hogy viselnétek? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
7 éve jöttem össze a barátnőmmel. Ő akkor még 18 éves csóró végzős gimnazista lány volt én meg 28 éves. nagyon szeretjük a mai napig egymást. minden tökéletes volt egészen a főiskoláig. Mára egy milliókat kereső nő lett belőle én meg még mindig ott vagyok, ahol anno. Gyakorlatilag semmit nem tudok belerakni a közösbe.Ő elhalmoz engem és a családomat karácsonykor ajándékokkal, én viszont gyakorlatilag semmit nem tudok neki adni hanukára. Míg ő 20 milliós autóval furikázik, nekem a mai napig nem lenne jogosítványom,ha nem adott volna rá pénzt.Annyiért vett mult héten egy táskát amennyi nekem 2havi fizetésem. Azt mondta nekem, hogy év elejére összejön annyi pénz,hogy egy új házat tudjon venni, és szeretné ha én is vele mennék, hisz még ugyanúgy szeret mint 7évvel ezelött és a legelső lehetőségnél fel fog engem venni munkatársnak. az én férfi büszkeségem viszont teljesen elszállt. és úgy érzem én ezt nem bírom tovább, attól függetlenül hogy még mindig szeretem. egyre gyakrabban gondolok arra, hogy el fogom hagyni. Szerintetek??
2010. nov. 8. 16:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk a szüleimmel van ez anya nagyon sokat keres apa meg átlagosan,rajta is kicsit érződik nagyon ritkán de persze próbálja eltitkolni hogy azért kicsit zavarja az önérzetét (amúgy is van egy csöpp kisebbségi komplexusa) de már 21 éve együtt vannak és jól működnek :)Mindegy hogy ki mennyit keres a párod szívesen oszt meg veled mindent és a helyedben örülnék hogy ilyen társat találtam.Gondolom te is mindent megvettél neki amit tudtál mikor ő még nem dolgozott.:D
2010. nov. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem beszéld meg vele a témát, hogy ő hogy látja, hogy te nagyon félsz ettől az egésztől, rosszúl érzed magad hogy te nem tudsz semmit sem beletenni a közösbe! A férfibüszkeség témájára annyira nem térj ki, nekem ez a véleményem, félő hogy akkor fognak elkezdődni a problémák!

Van egy dolod amivel kompenzálhatod a dolgot, pszichológiailag alátámasztott, aztán kinek beválik kinek nem! Próbálj meg biológiai téren megnövelni a férfiaságodat azzal elkezdesz komolyan gyúrni és izomtömeget növelni!

2010. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem tudnád már nem a Nagypapa korában élünk, hogy kötelező a férfinak többet keresnie, vagy a családot eltartania.Örülj a barátnőddel együtt, hogy ilyen jól megvagytok már ennyi éve és ne foglalkozz azzal hogy ki viszi haza a több pénzt.Sose lehet tudni mit hoz a holnap, lehet hogy egyszer még nagy szúkség lessz a te keresetedre is.
2010. nov. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
70%

szerintem sokan félreértettek. nem a pénz miatt szállt el a büszkeséged gondolom, hanem mert te nem tudod megadni neki, amit ő neked. a férfi dolga gondoskodni a családjáról párjáról, és nálad ez pont fordítva van.

viszont a mai világban már nem szégyen, ha egy nő jobban keres, örülj neki, hogy ilyen szorgalmas és ügyes párod van, viszont próbálj vele beszélni. mondd meg neki, hogy nem szeretnéd, ha ennyire támogatna anyagilag. mondd meg, hogy szeretnél boldogulni önállóan, természetesen együtt még élhettek együtt, sőt...! csak hogy nem szeretnéd, hogy ő finanszírozzon bizonyos dolgokat. nyilván, ha ennyit keres, nem te fogod a családi nyaralást fizetni, de akkor osztozzatok. ki ezt fizeti ki azt. valahogy próbáld megoldani, de semmiképp ne szakíts vele szerintem.

2010. nov. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nagyon nagy hibat kovetnel el, ha elhagynad, mert epp, hogy most bizonyitja neked, hogy mennyire szeret. Szerintem is a nok nagy resze mar elhagyott volna. O igazan szeret teged. Az, hogy neki szerencseje volt, meg fordulhat (ahogy a multban is volt es te tartottad el). Errol szol egy igazi kapcsolat. Mindig egymast kell segiteni anelkul, hogy azt nezned, hogy mennyit keres stb.
2010. nov. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
84%
jajj.. sokan írjátok h sok nő már elhagyta volna..de ez forditva is igaz!!!!!!!!!
2010. nov. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
74%
Én sem viselném el, és nem büszkeségből, hanem az anyagi kiszolgáltatottság miatt. Te keresel nettó 100-at, ő meg milliókat. Mindent meg tud venni, minden az ő nevén lesz, és ez már van akkora különbség, hogy szinte kitartottnak minősülsz. Az ő pénzét költöd, amikor venni akarsz valamit, tőle kérsz pénzt(ha nem is közvetlenül), ha kell valami drágább, és ha meglesz a ház, abban neked talán lesz 1-2% tulajdonjogod. Baromi negatív az egész színezete, semmit sem éreznék magaménak a környezetemben, mert úgy érezném, semmiért sem dolgoztam meg, amit kaptam. Ezért vacak tulajdonképpen eltartottnak lenni, hiányzik a kemény munka gyümölcsének learatásakor érzett öröm. Noha nem vagy teljesen eltartott mert van munkád, a pénz nagy részéért nem te dolgoztál meg. Mintha a szüleivel élne az ember. Én is szakítanék, mert ha összeköltöztök, akkor minden közös lesz, és a kereseted még annyit sem fog érni.
2010. nov. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
68%
Hát, nekem ez a hanukás duma kicsit bezavart... zsidó, vagy csak a sok pénze miatt írtad viccelődésből, vagy kamu a kérdés?
2010. nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
58%

Miert lenne minden az o neven attol, hogy o keresi a penz javat? Egy olyan hazassagban, ahol a ferfi keres tobbet, alt. mindkettejuk neve alatt vesznek kocsit, hazat stb.


Na, de ne keverjuk ossze a hazassagot ezzel, hiszen itt "csak" egy baratnorol van szo. Tehat azon nem kell csodalkozni, ha mindent a sajat nevere irat, hisz nem hazasok. Egyeni joga es semmi szemetseg nincs ebben. Ha hazasok lennenek, mas lenne a helyzet.

2010. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
74%
Ez tuti kamu. Egy 18 éves lány, megalapozott szülői-ismeretségi háttér nélkül képtelenség, hogy odáig jusson, hogy mindössze 7 év alatt, tisztességes munkával milliókat vigyen a konyhára hónapról hónapra.. ha azt írná a kérdező, hogy a barátnője szerzett egy piacképes diplomát meg hasznos kapcsolatokat épített ki és így keres 4-500 ezret, azt még esetleg elhinném, de ezt így nem nem és NEM veszi be a gyomrom...
2010. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!