Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig a baratnom tunik fel...

Mindig a baratnom tunik fel az embereknek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

akarhova megyunk, mindig a baratnom tunik fel az embereknek, es en meg kodnek vagyok nezve. Vele beszelgetnek, az o tarsasagat, szemkontaktusat keresik.

Mit tegyek? nem vagyok ra feltekeny mert a baratnom, de ez nekem nem jo, nekem is ervenyesulnom kell. Mit tegyek?


2010. nov. 8. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Biztos a samponja jobb. :)

Bocs, de nem tudtam kihagyni azt az idióta reklámot.

2010. nov. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínű,hogy kettőtök közül,ő a dominánsabb,a kirívóbb,esetleg beszédesebb,te pedig kissé visszahúzódó vagy.A kisugárzás sokat számít. Lehet,h pl. te sokkal szebb vagy,jobb az alakod,stb...,de gyenge,jellemtelen kisugárzásod van,ezen kell változtatni. Erősítsd picit az önbizalmad,felelj meg önmagadnak,s meglátod,hogy hamar megszűnnek ezek a gondjaid.
2010. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A férjem nekem is elég feltűnő jelenség, mert magas, és sugárzik belőle vmi, amitől rögtön kiszúrják. Igazi karizmatikus egyéniség. Sosem zavart, büszke vagyok rá, hogy ilyen, és szeretem hallgatni, ahogy beszél. Van olyan társaság, ahol én vagyok a hangadó, és az nekem elég, nem érzem, hogy el lennék nyomva.

Egyébként ajánlok egy könyvet neked, az a címe, hogy PÁRbeszéd, Deborah Tannen írta a férfiak és nők kommunikációjáról.. Nagyon sok tanulságot le lehet szűrni belőle.


Talán megoldást jelenthet számodra, ha az adott szituban félreállsz, és keresel magadnak olyan partnert, aki a te véleményedre kíváncsi. Mondjuk ha egy nagyobb társaságban vagytok, akkor más nőkkel összeülsz.

2010. nov. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nő vagy férfi vagy? Lány vagy fiú?
2010. nov. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

:)

Utsó: jó a kérdés, fel se merült bennem, hogy nem tudok olvasni.

Szal nem párkapcs, hanem inkább két barátnő. (Sacc.)

Sztem tuti lány, pasik ilyennel nem foglalkoznak, hogy ki kivel beszél többet, észre se veszik az efféle kis dogokat. :D


Ha baráti a viszony, akkor könnyű a megoldás: vagy nem kell vele közös társaságba menni, hanem keresni olyat,ahol rá is kíváncsiak, vagy tudomásul venni, hogy a barátnő népszerűbb. Na bumm, mi van akkor?!

2010. nov. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nemtudom.

állj a sarokba és rakd fel a virslit főni (:

Nem lehet mindenki menő.

2010. nov. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én megértelek, gimiben a legjobb barátnőm egy hihetetlenül szép lány volt, legnépszerűbb a suliban stb. Én is szép és csinos voltam, népszerű is, de ha ketten voltunk mindig vele akartak hamarabb megismerkedni. Azok jöttek hozzám, akiket ő lekoptatott. Elég szar volt az árnyékában élni, főleg akkor telt be a pohár, mikor a paism is beleszeretett. Sok év telt el azóta, nekem sokkal inkább bejött az élet, vőlegényem van, jó munkám, ő még midnig csak tengődik egyedül és keresi önmagát. Sajnálom, persze, hogy ilyen helyzetben van, csak azért mondtam, hogy ne hidd, hogy midnig ő lesz jobb helyzetben. Jelenleg ez a lány nagyon irigy rám, mert midnenem megvan amit ő szeretne, és ez sokkal több, mint hogy a suliban ki tetszett több srácnak.
2010. nov. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

amugy lanyok vagyunk mindketten.

Es es baromsag hogy fogadjam el ezt a helyzetet h nem lehet mindenki meno.miert ne?

sztem is a kisugarzast kell erositeni:)

koszi:)

2010. nov. 8. 22:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!