Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi? Kívülállóként ti...

Ez mi? Kívülállóként ti hogyan látnátok ezt?

Figyelt kérdés

Adott egy fiú és egy lány (=én), amely eleinte közös szimpátia volt, majd egyszer történt csók köztük és úgy gondolták, hogy megismerkednek jobban. Ebből egyik-másik hülyeségéből (ez alatt értsetek időhiányt, némi bizonytalanságot) nem jött össze. S ugyanúgy találkoztak ez után, de már csak barátként. Ez félve történt. Most megbeszélték, hogy egyik se akarja megbántani a másikat és maradjanak inkább tényleg csak barátok, mert még nem lehet tudni hogy merre visz a sors. (Ezt azért mondom, mert a fiú francia a lány meg félig magyar)


Viszont ha találkoznak és beszélgetnek, akkor is van egyfajta ölelkezés, az a fajta, amikor megöleled a másikat és percekig némán álltok úgy és simogatjátok egymást.


Szerintetek ez barátság vagy inkább a "nem létező férfi és nő közti barátság"?


Előre is köszönöm. Én vagyok a lány a sztoriból.


20 és 30 év közöttiek vagyunk.


2010. nov. 8. 01:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha lenne valamilyen erősebb vonzalom a fiú és a lány között, az már eddig kiderült volna és akkor tuti nem csak "baráti ölelésig" jutott volna a dolog...


Szerintem ez a fiú nem akar tőled semmit, jó barátnak tart és KÉSZ!

2010. nov. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez szimpla barátság, semmi több. Ha a fiú akarna valamit, már lépett volna.
2010. nov. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem maradjatok csak barátok.

Nekem is van egy olyan barátom, akivel az első 1-2 hónap barátkozás után kapcsolatnak indult a dolog. Ez több éve volt. Mi ugyanígy voltunk, imádtuk egymást, nagyon bensőséges volt az egész. Mondjuk mi legtöbbször már majdnem egymásnak estünk. De messze lakunk egymástól és sok egyéb tényező miatt is nem lett a dologból semmi. Csak barátok maradtunk. Pár hónapja arra gondoltam ennek már vége (úgy értve, hogy barátságnál nem lesz több). Erre hatalmas meglepetésként ért, hogy mégsem! Most ugyanúgy egyre jobb a kapcsolatunk, látok rá esélyt, hogy több legyen belőle.

Tehát szerintem várj. Ha annyira nagy lenne köztetek a vonzalom akkor már nem itt tartanátok. Vagy tényleg ez a rosszkor, rossz helyen dolog - vonzalomtól függetlenül. Lehet, hogy később újra egymásra találtok és akkor már lesz belőle egy rendes kapcsolat.


De mivel nem ismerlek így nem tudom mi lenne a legjobb. Ha nagyon nem bírod így akkor lépj. Vagy hajts rá, vagy ha úgyis jó kapcsolatban vagytok beszéld ezt meg vele.


Hagyományos barátságnak én ezt nem nevezném. Ez annál több, de még nem párkapcsolat. Szerintem ülj le magadban és gondold át, hogy 1 te mit szeretnél vele kapcsolatban 2 megoldható lenne ez egyáltalán, érdemes-e belevágni. Aztán hívd találkozóra és beszéljétek meg. Mondd el neki, hogy te mire gondoltál és mit szól hozzá. Ha esetleg nem szeretné akkor sincs gond, mert könnyebb lesz neked továbblépni. Persze, egy kis ideig rossz lesz de utána könnyebb lesz így, mintha örök bizonytalanságban élnél.

Majd ha van kedved írd meg mi lett. :) Minden jót.

2010. nov. 8. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Édesem, ha már megkérdezed, akkor ez részedről nem a klasszikus barátság, "hanem bizony a nem létező fiú-lány..." Az egyik MINDIG többet akar.
2010. nov. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neeeem, neeem. Pont ez az, hogy én csak szimplán feltettem a kérdést, mivel pl. ma is találkoztunk és ő kezdett el ölelgetni engem. Az utcán is átölelve mentünk, ami nekem így azért fura. No meg beültünk este egy kávéra és ott mégis mindig felhozta az "első csókot". Szóval nem értem. Én barátilag kezelem a dolgot, de azért nem tudom hogy ő hogyan van vele(m). Mivel mindig bújik, meg ma főleg elkezdte a "nosztalgiázást". Szóval khhm...
2010. nov. 9. 00:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!