Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolog kivenni egy...

Milyen dolog kivenni egy szobát csak "azért"?

Figyelt kérdés
mi a véleményetek arról, ha egy pasi szobát vesz ki, és oda visz fel egy nőt, csak szex miatt...?
2010. nov. 7. 23:37
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
csak még egy apróság, ami miatt fenntartásom van! az pedig az, hogy ő már elég sok nővel volt, és félek, hogy nem leszek elég jó! vagy nem kapja meg azt, amit szeretne!
2010. nov. 8. 00:18
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Alapszabály: ha olyan férfival vagy, aki csak szexet akar tőled, sose azzal foglalkozz, hogy ő mit szeretne, hanem hogy te mit szeretnél. Ő már azzal megkapta, amit akart, hogy hanyatt feküdtél az ágyban. ;)

Fókuszálj a jelenre, és élvezd, ami éppen történik! Ne azon törd az agyad, hogy mivel tudnád a pasit megfogni, mert ez náluk nem így működik.

2010. nov. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
85%

Anyukám, lazíts! :)

Éld ki magad, amíg lehet! Szerintem izgi élmény lesz, később meg pláne. Majd magadba kuncogsz jót pár év vagy hónap múlva, hogy "huuu mivolt abban a szállodában...:P"

Nyugibele, rövid az élet, élj, amíg megteheted!

Jó mulatást!

2010. nov. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
köszi! ez kellett tőletek! :) egy kis batoritas! én is igy fogom fel az életet mostanaba, igyekszek kihasznalni minden lehetőséget, és nem később bánni, hogy kihagytam!
2010. nov. 8. 00:28
 35/40 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi gáz. Ha egyikőtökhöz sem mehettek, akkor jó döntés szobát kivenni. (Már ha az a szoba nem valami patkányokkal teli koszfészek, és megfizethető is. :))

Te magad mondtad, hogy egyikőtöknél sem megoldható a dolog. Hát akkor hogy rejtene már el?! Magadnak mondasz ellent. Nem azért visz oda, mert nem akarja, hogy együtt lássanak, hanem mert együtt akar veled lenni de erre máshol nincs lehetőség!

Azzal pedig ne foglalkozz, hogy ő már tapasztaltabb. Ha magamból indulok ki, nálam ez úgy van, hogy ha megtetszik valaki azt sem bánom, ha én vagyok neki az első. Annyira bejön vagy annyira kedvelem, szeretem, hogy rossz már nem lehet vele.

Gondolom ismer már annyira, hogy tudja nem egy szexéhes nő vagy vagy hogy mondjam. :) Tehát biztos nem számít arra, hogy majd kitudja milyen "mutatványokat" mutatsz be.

Emellett nekem is sok partnerem volt, de nem gondolom, hogy ez számít. Mindig az aktuális a legfontosabb, összehasonlítgatni sem szoktam soha.

Szóval nyugodj meg és lazíts végre! ;)

2010. nov. 8. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Szóval hány éves vagy?
2010. nov. 8. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
21 :)
2010. nov. 8. 12:05
 38/40 anonim ***** válasza:
Én a férjemmel szoktam igy randizni, szóval lenne hol. Csak néha jól esik, a randi, olyankor nőnek érzem magam, mintha mindig az ágyban, sötétben, takaró alatt történne meg a dolog. Mert másképp nem nagyon merem, mert a fiam még mindig szokott esténként sétálni, bebujik hozzánk, és ott alszik. Legkissebb gyermek, majd leszokik róla, igy nem mindig küldöm vissza a szobájába.Előfordult olyan is, hogy visszaküldtem, és félálomban célt tévesztett, és a nővére ágyában kötött ki. :)) Nem kell rosszra gondolni, kicsik még. Csak mivel nekik egyszemélyes ágyuk van, igy nem lehetett valami pihentető a dolog. Visszatérve a szobára. Nekem az is jól esik ilyenkor, hogy bár évek óta házasok vagyunk a férjemmel, ilynekor kivétel nélkül a barátnőjének hisznek a portások. :))
2010. nov. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó.Nekem is volt egy szerelmem,én Bp.-en lakom,ő 90 km-re innen.Félúton találkoztunk,és volt 3 kedvenc panziónak,ahol aztán együtt voltunk...életem egyik legfantáziadúsabb,legizgalmasabb kapcsolata volt.Még ma is tartjuk a kapcsolatot,igaz,már mindkettőnknél született baba,és a szex nem kerül szóba,de ha találkozunk azért a másik szemébe nézve tudjuk,hogy mit éltünk át együtt.
2010. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Szerintem első alkalomhoz lehet, hogy még pont jó is, persze függ a szoba színvonalától is. De előfordulhat, hogy valami kellemes, meghitt hangulatú szoba lesz, virág is várhat, kis ital, zene, mit tudom én. Ezeket otthon, ahol bármikor váratlanul betoppanhatnak a szülők, nem lehet megvalósítani. Volt olyan, hogy egy korábbi barátomnál úgy szexeltünk, hogy közben az anyja a konyhában tett-vett, az apja meg tévézett. Hát, így nem könnyű lazulni, legalábbis nekem. De volt olyan is, hogy egy másik pasi szobát vett ki, de elég lepukkant hely volt, nekem a szagok is számítanak, azok sem voltak kellemesek, és még a szomszédból is áthallatszottak "hangok". Na, ez nem volt jó.
2010. nov. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!