Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolog kivenni egy...

Milyen dolog kivenni egy szobát csak "azért"?

Figyelt kérdés
mi a véleményetek arról, ha egy pasi szobát vesz ki, és oda visz fel egy nőt, csak szex miatt...?
2010. nov. 7. 23:37
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
csak mert egy pasival megbeszéltünk egy ilyen dolgot, mivel egyikőnknél sem alkalmas a dolog, csak kicsit tényleg megalázó számomra! mintha elrejtene a világ elől v nem tom!
2010. nov. 7. 23:47
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmár! Elrejt a világ elől??

Kisasszony, ez két emberre tartozik, nem a világra :)

2010. nov. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen szokványos. Szállodában dolgozom recepción, és van külön "3 órás" szobaárunk is. :) És nagyon sokan ki is használják. Mi pedig nem kérdezünk senkitől semmit. Nem kell megalázónak érezni, sokan nem tudnak hol találkozni, és nemcsak arra gondolok, h egyik fél esetleg házas. Lehet ott idős nagymama is, vagy gyerekek,vagy akármilyen más, zavaró körülmény.
2010. nov. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként felvállal, tehát párjaként bemutat a családjának és a barátainak, átölel az utcán, kézen fogva jár veled, akkor semmi megalázó nincs benne. Szexelni nem nézőközönség előtt szokott az ember. Ha az előbbiekkel is gond van, ha nem vagy még senkije, és kizárólag szexet akar, akkor neked kell eldöntened, hogy nálad ez belefér-e. Megalázó érzés akkor lesz, ha te többre vágysz, mint amit tőle kapnál. Ha megelégszel azzal az örömmel, amit néhány szexszel eltöltött óra ad, akkor nyugodtan belemehetsz.
2010. nov. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
:) engem igazabol az zavar, hogy nem vagyunk egy pár, és hogy csak ezért megyünk oda! vagy lazuljak már kicsit el?
2010. nov. 7. 23:53
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
ha az zavar, hogy nenm vagytok egy pár, akkor ne a szobán akardj ki, hanem azon h nem vagytok egy pár és változtass! Beszélsz vele vagy dobod... ez a két lehetőség van. A szoba tök oké.
2010. nov. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik a pasi és szívesen szexelnél vele, akkor tényleg lazulj el! Ha viszont titokban arról ábrándozol, hogy több lesz köztetek, akkor még most menekülj!:)
2010. nov. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
73%

Én barátommal mentem, igaz nem feküdtem le vele(még csak 1hónapja járunk), de én is megalázónak éreztem, a végén csak egy gyors viszlátot mondtam és szinte ajtóstól jöttem ki:D De azzal vigasztaltam magam, hogy biztos látott már másokat id odamenni pár órára, bár nekem akkor is égő, mert így engem nézhet le.


18/L

2010. nov. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Elrejt a világ elől?:D Mert az utca közepén szeretnéd? Ott aztán láthatja a fél város:D
2010. nov. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?:D
2010. nov. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!