Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolog kivenni egy...

Milyen dolog kivenni egy szobát csak "azért"?

Figyelt kérdés
mi a véleményetek arról, ha egy pasi szobát vesz ki, és oda visz fel egy nőt, csak szex miatt...?
2010. nov. 7. 23:37
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik :) Én szeretnék is egy ilyet hogy választok egy jó romantikus szállodát szólok a páromnak hogy ott találkozunk míg várok rá addig jó hangulatot csinálok és lemegyek érte és felviszem a szobába. Biztos nagyon tetszene neki a dolog :)


20/L

2010. nov. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
az elrejt a világ elől kifejezést ugy latom mindenki félreérti. nem az zavar hogy nem az utca közepén szexelünk, hanem az, hogy egy szobát vesz ki. olyan személytelen nekem. eddig ha szexre került a sor, mindig vmék félnél történt meg.
2010. nov. 8. 00:08
 23/40 anonim ***** válasza:
81%
Az sem mindegy, hol vesz ki szobát a pasi: valami lepukkant garniszállóban vagy a Kempinskiben.:)
2010. nov. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Ha eddig mindig valamelyik félnél történt meg, vagyis neked lenne hol, miért nem hívod, hogy menjetek inkább hozzád?
2010. nov. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
egyikünknél sem történt meg. épp ez az. ez lenne most vele az első alkalom.azért érzem kicsit ridegnek a dolgot.
2010. nov. 8. 00:11
 26/40 A kérdező kommentje:
nem az első fog most történni, hanem vele az első! :) h félreértés ne essék!
2010. nov. 8. 00:11
 27/40 anonim ***** válasza:
Azt értem, hogy vele még nem, de azt írtad, korábban más fiúk esetében mindig valamelyikőtöknél volt a szex. Mondhatnád most is neki, hogy menjetek hozzád. Ha meg attól van beszarva, hogy egyáltalán bárki megtudja, hogy szexeltetek, pedig nem is házas, akkor felejtős. Gerinctelen, gyáva alakokkal nem érdemes szexelni sem.
2010. nov. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Különben meg abból, hogy ezen ennyit rágódsz, feltételezem, hogy te azért többre vágynál tőle, nem csak egy vidám numerára. Szerintem hagyd a fenébe, csak sírás lenne a vége.
2010. nov. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
nem fél attól, hogy kiderül, és igazából én se. de még mindketten otthon lakunk, szülőkkel. ezért ilyen macerás a dolog.
2010. nov. 8. 00:16
 30/40 anonim ***** válasza:
Akkor meg lazíts! :)
2010. nov. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!