Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjatok tanácsot?! Nagyon...

Adjatok tanácsot?! Nagyon ciki, de gőzöm sincs.

Figyelt kérdés

3hónapja vagyunk együtt a barátommal.

18éves.Hobbija nincs, kedvenc sportja a foci de a szobájában sincsennek kirakva poszterek meg semmi, nem nagy rajongó.Inkább a gyúrásért van oda.

Ruhája márkásak, azzal nem nagyon tudom meglepni, plüss macival sem szeretném az nem az ő stílusa.

Viszont olvastam hogy dezodorok sem a legjobb ajándékok, mert utalhatnak valamire.Teljesen kétségbe vagyok esve.

Gondolkodtam hogy veszek az autóra valami díszt de ha belegondolok nem is az ővé hanem az apjáé.

Karácsonyra kellene az ajándék, de én már hamarabb megakarom venni mert most kapok majd ösztöndíjat.

Na viszont Janinak hívják így hát az is karácsony környékén van, így dupla ajándék, ami még nehezebb.


Árban olyan 5000ftra gondoltam karácsony+névnap de ha 6000 az sem nagy gond csak adjatok tanácsot.


2010. nov. 7. 15:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%

Tavaly a páromnak vettem pár tök fekete boxert és textilfestéket és mindegyikre valamilyen más vicces vagy valami jó kis ábrát rajzoltam. Nagyon tetszett neki. Idén is ilyet kért :)

20/L

2010. nov. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

sztem plüsöt is vehetsz:)egy love feliratal:D

énis kaptam és nem is vártam tőle többet hisz ez még nem anyira komoly kapcsolat gondolom még nem jegyzet el:)

amugy én örültem a plüsnek is most is megvan kint van a polcomon:)ha ránézek ő jut eszembe hogy ő vette:)

2010. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
49%
Gondolom tanul még? Ha igen vehetnél neki valami szép tollat. Vannak szép Parker tollak ilyen árban, mellé valami jobb csoki. Zenét szeret hallgatni, vagy olvasni? DVD? A Keresztapa trilógia a férfiaknak általában tetszik, írd meg neki DVD-n és mellé még tudsz venni valamit.
2010. nov. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

edző trikót! az jó. mindig eszébe fogsz jutni ha felveszi! ha valami hasznosat akarsz akkor tápkieget veszel neki, ha úgy döntesz írj privátot megmondom mi legyen az. de szerintem ezt inkább hanyagold. aztán a trikón kívül még: gyújtasz egy csomó gyertyát a szobába, beteszel egy jó laza zenét, leülteted a székre és nyomsz neki egy stripet.

23f

2010. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vegyél egy könyvet a testépítéssel kapcsolatban, amiben esetleg étrend is van. Erre a pénzed is elég és ha tényleg érdekli a dolog akkor örülni is fog neki, még akkor is ha alapvetően nem szeret olvasni.
2010. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!