Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjatok tanácsot?! Nagyon...

Adjatok tanácsot?! Nagyon ciki, de gőzöm sincs.

Figyelt kérdés

3hónapja vagyunk együtt a barátommal.

18éves.Hobbija nincs, kedvenc sportja a foci de a szobájában sincsennek kirakva poszterek meg semmi, nem nagy rajongó.Inkább a gyúrásért van oda.

Ruhája márkásak, azzal nem nagyon tudom meglepni, plüss macival sem szeretném az nem az ő stílusa.

Viszont olvastam hogy dezodorok sem a legjobb ajándékok, mert utalhatnak valamire.Teljesen kétségbe vagyok esve.

Gondolkodtam hogy veszek az autóra valami díszt de ha belegondolok nem is az ővé hanem az apjáé.

Karácsonyra kellene az ajándék, de én már hamarabb megakarom venni mert most kapok majd ösztöndíjat.

Na viszont Janinak hívják így hát az is karácsony környékén van, így dupla ajándék, ami még nehezebb.


Árban olyan 5000ftra gondoltam karácsony+névnap de ha 6000 az sem nagy gond csak adjatok tanácsot.


2010. nov. 7. 15:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
egy cukimuki szerelem-páfrány :D:D
2010. nov. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%

Vegyél neki egy doboz jobbféle csokit, és mondjuk valami egzotikus cuccot (füstölő+tartó, buddha-szoborka, Ganesha-szobor - az szerencsét hoz :))

Vagy valami közös programot is "ajándékozhatsz", mondjuk egy mozi, utána kávézó és te állod a cehhet...

2010. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Nehéz eléggé

De ha úgy nézzük akkor mind1 mit adsz neki a szándék a fontos. De vehetsz neki valami súlyzókészletet:)

Bár 5-6 ezerért csak gyengék vannak 10-20 kg-ig

Más nem jut eszembe

2010. nov. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

-Sál

-esetleg elmehetnétek 2-3 napra valahova pihenni:)

2010. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát nem jó ötlet.


18évesek vagyunk és a kapcsolat sem túl hosszú.

Meg annyi pénz sincs

2010. nov. 7. 15:34
 6/15 anonim ***** válasza:
Az én 20éves párom 1 évig megoldotta... nem kaptam semmit XD
2010. nov. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
vegyel neki egy szexi boxer alsot,es valami vicces bogret vagy eppen a neve is rajta lehet,abbol kavezhat vagy teazhat minden nap es akkor mindig eszebe jutsz,ugyan igy a boxerrol is:P
2010. nov. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
Súlyzót felejtsd el. Amennyi súlyt kapsz 5eFt-ért, annyi neked lenne max. elég. Vegyél neki trikót, vagy táplálékkiegészítőt. Ha komolyan gyúr, FEHÉRJE mindig kell neki! Avval nem fogsz bakot lőni!
2010. nov. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
elnézést, de ez engem is érdekel :)
2010. nov. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Esetleg vehetsz két mozijegyet, és elmentek együtt egy filmre.


Vagy ami elég takarékos az a következő. Fogsz pár papírlapot, és mindegyikre mást írsz, "kuponokat" készítesz. Lehet masszázskupon, mozikupon, piknik kupon, kényeztető kupon, Joker kupon, meglepi kupon, stb. ;] Az egész a fantáziádra van bízva :D


Ehhez vehetsz még csokit, vagy fehérjét, vagy bögrét, esetleg valami ékszert, vagy valamit.

2010. nov. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!