Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves lány ha jól rajzol,...

16 éves lány ha jól rajzol, szerintetek el tudná adni a képeit?

Figyelt kérdés
Szeretnék pénzt keresni családnak és én arra gondoltam talán hátha eltudnám adni, így a neten pár rajzomat. Eddig tehetségesnek mondtak, és a rajzaim sem gyerekesek. Mivel a diákmunka most nem fog sikerülni. (mert nagyon a tanulás rovására menne). Szerintetek?
2010. nov. 7. 11:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nem így önmagában nem. de foglalkozhatsz ilyesmivel... menj portrétrajzolni, vagy ülj ki vmi turistalátványosság elé és rajzold azt... a lényeg hogy kész képet csak úgy bármiről nem fognak megvenni, de így van esélyed.
2010. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
képet már tettem fentebb :) Fényképről tudok rajzolni, akár lehet 10x10 centis fénykép is, előttem van és úgy rajzolom. Az utcára kiülni és protrét rajzolni, azzal az a baj hogy ha én mikor rajzolok az kb. 30 órát igénybe vesz, ha részletes rajzot akarok. Kiállítást meg csak úgy hogy pl. beküldök egy egy honlapnak és ott láthatják. Másképpen nem jönne össze :/
2010. nov. 7. 11:16
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez a ló gyönyörű. ha feltennéd vaterára akkor lehet, hogy megvenném, de mégsem mert nincs rá pénzem :(

De nagyon szépen rajzolsz! Sok sikert!

2010. nov. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy (nem akarlak megbántani) simán csak jól rajzolsz. Abban, hogy lerajzolsz egy képet, nincs sok fantázia, talán ha magadnak találnál ki kompozíciókat, és azokat rajzolnád le. De nálunk pl. a csoportban (sima emelt magyaros csoport, köze nincs a rajzhoz) kapásból tudok hat embert, aki ilyen szépen vagy szebben rajzol. Én is gondoltam ilyenre anno (nyertem Japánban is már rajzzal), de az utcára való kiüléshez engedély kell azt hiszem, simán eladni... Hát... De attól még nagyon szépen rajzolsz, csak nem hiszem, hogy eladnivaló.
2010. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Tanulj digitális grafikát, abban van a jövő rajzilag. Szép kép egyébként, még dolgozz a tónusokon egy kicsit.

Érdemes egyébként szignóznod és dátumoznod a rajzaidat.

Arányokat tekintve nem láttam hibát, esetleg megpróbálkozhatnál fényképről embert (egész alak, portré, gyorsvázlat, ilyesmik), vagy élőben embert rajzolni, vagy mozgást ábrázolni.

Nehéz, de ha megérted az arányrendszerét, menni fog.

2010. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!