Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves lány ha jól rajzol,...

16 éves lány ha jól rajzol, szerintetek el tudná adni a képeit?

Figyelt kérdés
Szeretnék pénzt keresni családnak és én arra gondoltam talán hátha eltudnám adni, így a neten pár rajzomat. Eddig tehetségesnek mondtak, és a rajzaim sem gyerekesek. Mivel a diákmunka most nem fog sikerülni. (mert nagyon a tanulás rovására menne). Szerintetek?
2010. nov. 7. 11:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát, nem hiszem, hogy annyian vennének rajzokat...
2010. nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni, de nem várd, hogy meggazdagodsz belőle. Nem hiszem, hogy túl sok embernek lenne pénze mostanában ilyesmire.
2010. nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
[link] egy 2 éve készített rajzom
2010. nov. 7. 11:08
 4/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat !
2010. nov. 7. 11:08
 5/15 anonim ***** válasza:
Esetleg vaterán vagy vmi ilyesmi helyen megporáblhatod, de nemtudom milyen jogi szabályok vannak erre.
2010. nov. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
nemhiszem..még festményeket sem vesznek az emberek,aki meg vesz nem neten.
2010. nov. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Fényképről tudsz portrét rajzolni? Én azt már többszer rendeltem az egyik aukciós oldalról, eszméletlenül jó és élethű rajzok voltak, én pl. ajándéknak csináltattam. Ha jól rajzolsz, és nem túl magas árat adsz meg, biztos rendelnek tőled.Pár ezer Ft rajzonként.
2010. nov. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mi sok művész(jelölt)nek csináltunk bemutatkozási lehetőséget.

Azzal be tudsz kerülni a köztudatba, ha rendezel egy kiállítást. A megnyitását olyan emberre bízod, aki méltatja kicsit, érdemes egy-két kultúrális híradásba is betenni.

Innentől már hivatkozhatsz, hogy volt kiállításod. Akár a Vaterára is feltehetsz képeket de galériáknál is be lehet próbálkozni.



Láthatnánk képet?

2010. nov. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

Az én barátnőm bármit képes élethűen lerajzolni, és nem vették fel a főiskolára vele. Ergo, még ennél is jobban kéne tudni rajzolni... és soha az életben nem sikerült eladnia képet, max rajzpályázatokra tudott küldeni.

Rajzolt képet nem szokás eladni és venni, csak festményt.

2010. nov. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

szerintem sem.. max a digitális reklámgrafikára van igény, ami rajzos dolog, manapság csak a "befutott" festők tudnak kézi rajzból megélni..


esetleg kiülhetsz az utcára portrékat rajzolni

2010. nov. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!