Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég fura helyzet lesz a...

Elég fura helyzet lesz a főbérlővel? Mit lehet megtenni, és mit nem?

Figyelt kérdés

Egy belvárosi lakást, ill. lakrészt vettünk ki. A lakás elrendezése egészen egyedi, két fürdő, két konyha. Egészen kedvező áron kivettük a lakás jobb oldalát, tehát gyakorlatilag csak az előszoba közös, az összes többi helység el van különülve.

A főbérlő egy idős magányos néni, kicsit nagyot hall, de nagyon kedves, és engedékeny. Engedi a kutyát, barátok vendégek jöhetnek mehetnek, teljesen azt a hozzáállást mutatta, hogy nem akar beleavatkozni a dolgainkba, sőt még hangsúlyozta is, hogy itt teljesen el lehet különülni.

Viszont hétfőn már kiköltözik az előttünk levő albérlő, mi meg csak jövő hét vége felé tudnánk költözni. De a néni megkért engem, hogy aludjak már ott hétfőtől, mert nagyon nem szeret éjszaka egyedül lenni a lakásban.

Ez az utóbbi volt a nagyon gyanús megjegyzése... Mi lesz, ha úgy alakul a jövőben, hogy se a párom, se én nem vagyunk otthon éjszaka? Mi van ha elutazunk? Hogy ellenőrzi le a néni, hogy nincs-e egyedül a lakásban? Minden ajtó zárható, tehát igazából csak kopogtatással tud ellenőrizni, nem ez a gond, de azért ez gyanus.

Amúgy csak a konyha helyezkedik el úgy, hogy a néni esetleg kapcsolatba tud lépni velünk (mert át kell menni az előszobán), de én ezt nem tartom rossznak jól kijövök az idősekkel, szívesen leülök vele beszélgetni, csak ez az éjszakai egyedüllét dolog aggaszt...

Mondjuk semmi gond, ha a néninek valami borzasztó szokására derül fény, mert nem kért kauciót, tehát akkor tovább állunk, csak most izgulok, hogy mi lesz...

Vajon azért, h ilyen kedvező árat kért valami más módon kell fizetnünk?

Minden választ, tapasztalatot, történetet szívesen olvasok!


2010. nov. 7. 08:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Na mi történt?
2010. nov. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mégis mi történt?
2010. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
mi történt?:)
2010. nov. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
szia engem érdekelne a lakás kiadó:) írj privátban nekem,ha aktuális:)
2010. nov. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem válaszol mert a főbérlő kinyírta?!?
2010. nov. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
És eltemette a medence alá. :)) (csak vicc akart lenni.)
2010. nov. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!