Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy olyan...

Összejönnétek egy olyan pasival aki egy nővel lakik egy albérletben?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, természetesen, feltéve, hogy nem egy párt alkotnak, hanem csak lakótársak.

Én nő vagyok és laktam már 3 ellenkező neművel együtt. Ezerszer jobb volt, mint nőkkel lakni, akkorákat hülyültünk és soha egyikük sem próbálkozott be. Szóval lehet együtt lakni, hülyeség, hogy tuti, hogy lesz valami, nálunk sem lett soha semmi.

2010. nov. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem meg a barátnőm sajnos pont fordítva járt. Összejött egy pasival aki egy nővel lakott, és meg is csalta vele...
2010. nov. 6. 19:13
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

az a pasi, és a nő jellemétől függ. ha a pasi csajozós, akkor nem. ha a csaj nyomul rá, akkor sem.

ha mindketten normálisak, semmi akadálya.

2010. nov. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Vagy a pasik voltak betegek, vagy Te.
2010. nov. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyenre is van példa, de azért nem lehet ez alapján ítélkezni. Nálunk is volt a srácoknak barátnője és soha nem féltékenykedtek rám, pedig minden este egymás szobájában filmeztünk.
2010. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Csak akkor, ha az a bizonyos nő sokkal csúnyább lenne nálam és nem jelentene veszélyt a kapcsolatunkra. Egyébként nem kockáztatnám.
2010. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Egyikünk sem volt beteg, csak így jött össze, hogy akkor ők lettek a lakótársak :) Attól, hogy a nemünk ellenkező még lehetünk barátok és tisztelhetjük egymást, mint embert és nem feltétlenül kell szexuális kapcsolatban sem lennünk egymással. A barátnőim is laktak már férfiakkal és soha nem volt náluk sem semmi, ezért is érthetetlen mások aggodalma számomra. Jó azt értem, hogy aki egyszer már megszívta ilyennel az miért tart tőle, de tényleg nem feltétlenül lesz bármi is :) Szóval csak emiatt ne utasítsatok vissza senkit, aki megfelelne.
2010. nov. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nagyon örültem nekik, mert legalább nem reklamáltak, ha nem takarítottam ki minden nap és nem egymás mellé tettem le a cipőmet :D
2010. nov. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Hát, elég sok az előítélet ilyen szempontból :)

Csak attól függ, hogy viszonyulnak egymáshoz az emberek.

Én pl. csak srácokkal jövök ki, és nagyon sok haverom volt/van, eddig az összes közül egy próbálkozott be... azóta nem beszélünk :)

A párom sem féltékeny, tudja hogy engem is pasinak tekintenek a többiek :) A többiek meg tudják, hogy megsértődöm ha velem nem kezet fognak, hanem puszilkodni akarnak XD

2010. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Én már ezek után nincs mit hozzáfűzzek, teljesen egyetértek a többiekkel.Csak pontozni tudtam(fel!).
2010. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!