Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki ilyen sz@rban van?...

Mindenki ilyen sz@rban van? Annyira elegem van már!

Figyelt kérdés
Hónapról hónapra élni, pedig nincsen hitelünk, és dolgozunk is.De már rendesen hónap elején parázok, hogy mi lesz a végén.Annyival könnyebb, hogy saját a házunk, hitelt nem kell fizetni, de még így is nehéz.Más is van így?
2010. nov. 6. 17:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Mi albérletben élünk a szüleimmel, mindketten dolgoznak, hetente egyszer én is, úgyhogy rám nem sokat kell költeniük hál' Istennek. Az albérlet rezsivel havonta olyan 65ezer forint, a szüleim megveszik a bérleteimet, ami 5000ft. Anyám fizetéséből villanyszámla tartozást vonnak a kertes házunk miatt (ami lakhatatlan), a fizetése 33%-át, ami havonta közel 30ezer forint kiesést jelent. Közben bújkálunk a bankoktól... Anyám azt a kevés pénzét sem igazán tudja beosztani, marad 20.000ft-ja a fizetéséből, mert ugye 30.000el beszáll az albérletbe, 30at meg levonnak, az elmegy neki 3nap alatt... Úgyhogy körülbelül 40.000forintból élünk 3an egy hónapban úgy, hogy közben semmink sincs.
2010. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
79%

Nem mindenki van szarban, például én a párommal elég jól élek. De mondjuk nem azért mert sokat keresünk, hanem mert próbáljuk vidáman, örömtelien eltölteni az időnket, és a materiális javak meg a különböző autók, házak, stb. nem nagyon izgatnak minket.


De sajnálom az előttem szólókat, szar lehet, de remélem hamarosan jobb lesz mindanniyótoknak!

2010. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nincs mindenki ilyen nehéz helyzetben, de ha most -úgyanúgy, ahogyan ti tettétek- elmesélném nagyjából az anyagi helyzetünket, az csak felesleges gyűlölködést váltana ki.
2010. nov. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
ma 10:50! Engem érdekelne, hátha tanulnánk is belőle mindannyian.
2010. nov. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
10:50-essel egyetértek. Elég sokan, köztük én sem vagyok szarban, de szerintem is, ha itt elmesélném pontosan mi hogyan mennyiből megy nálunk, feleslegesen szítanék haragot másokban.
2010. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

18.04-es honnan tudja, hogy más mennyit keres, és abból a 2 fizetésből hány gyerekkel élnek?

Elég epés megjegyzés volt, hogy 2 fizetésből meg lehet élni. Ja, 25 nm-es lukban, gyerek nélkül max.

Hát nekünk van CHF, és japn Yen hitel is, és nem karibi utazásra vettük fel. :( Rezsi is az egekben...

Holnap megyek az OTP-be fizetni.. :(

Már hallelújázok, ha valamelyik közüzemre az aktuális havit fizetem, nem valamelyik előzőt.

Szóval, tudom, nem vigasztal, de nem vagytok egyedül.

Aki teheti, menjen külföldre, legalább néhány évre. :(

2010. nov. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!