Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki ilyen sz@rban van?...

Mindenki ilyen sz@rban van? Annyira elegem van már!

Figyelt kérdés
Hónapról hónapra élni, pedig nincsen hitelünk, és dolgozunk is.De már rendesen hónap elején parázok, hogy mi lesz a végén.Annyival könnyebb, hogy saját a házunk, hitelt nem kell fizetni, de még így is nehéz.Más is van így?
2010. nov. 6. 17:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
nekem már munkám sincs jó ideje, így a lakás elúszott, és a szüleimnél héderelek. szóval igen.
2010. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a helyzet, mi is dolgozunk mindketten. Nekünk még hitelünk is van. Mindent kifizetünk rendesen de azt már meg kell gondolni, hogy milyen áron veszem meg az élelmiszert, ruhát melyik hónapban is tudok venni.

Dehát ez egy malom, sosincsen vége. Még szerencséek vagyunk, van munkahelyünk, dolgozunk

2010. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%

2. vagyok.

És a hab a tortán már kezdőben van a fűtés szezon is!

Nekem is marhára elegem van, egyről a kettőre soha nem jut az ember. Ha becsületesen élünk akkor soha sem.

2010. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hát komolyan még annak is kell örülni, hogy van fedél az ember feje felett!Rohadt egy világ...
2010. nov. 6. 17:48
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Van hitelünk amitől nem tudunk szabadulni(frank),és igy jól megjártuk.

Nagyon bele vagyok már fáradva,hogy naponta azt számolgatom,mit vegyek meg és mit ne,hogy kijöjjünk a hónapban.:(

Idegileg meg teljesen kikészit ha jön egy plusz nem várt kiadás,hiszen igy is nagyon be kell osztani:S

2010. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%
rohadt egy ország inkább.Én pont ezért fejeztem be a hazafiaskodást és húzok el a csába.. máshol legalább enni van mit a hónap utolsó hetében,akkor is ha nincs kolbászból a kerités
2010. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha fix fizetésetek van (minden hónapban ugyanannyi), akkor majd idővel kitapasztalod, mi fér bele, hogy a legfontosabbakra elég legyen hónap végéig, és megszűnik a parázás. Arra gondolj, hogy valahogy eddig is mindig kihúztátok a hónapot, ezután is ki fogjátok!
2010. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%
Igazat adok a külföldre menekülőben lévő,nem hazafiaskodó válaszolónak!Őszintén szólva én is ezt tenném..csak még nem engedik az anyagiak..meg hát akad pár elintéznivaló még Magyarországon..:S (sajnos)
2010. nov. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
26%

Valószínű hogy nem tudjátok rendesen beosztani a pénzt. Nekem is vannak olyan ismerőseim, ahol dolgozik a nő is, a pasi is, van saját lakás, de a pénzt elszórják...

Ha nincs hitel akkor 2 fizetésből simán ki lehet jönni, csak oda kell figyelni arra hogy mire adjátok ki a pénzt.

2010. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%

Nekünk is van saját kis házunk, nincs hitelünk, és nekünk is hasonló a helyzetünk. Már mire megjön a fizetés, addigra összerakom egy kupacba a csekkeket,befizetem, aztán agyalok, mi lesz a hónap végéig. Aztán imádkozok, hogy a gyerekek ne legyenek betegek, mert a gyógyszer már plusz kiadás lenne :S

Nagyon nehéz. És hogy hány ilyen család van! Csak sokan szégyellik, és kifelé élnek, megjátszák magukat, és az olyanokat nézik le, akik vállalják, hogy nem áll túl jól a szénájuk.

2010. nov. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!