Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az élet az anyósotokkal?

Milyen az élet az anyósotokkal?

Figyelt kérdés

Egyelőre a szüleimnél lakunk,házat szeretnénk vásárolni,ahová a tervek szerint párom édesanyja is velünk költözne. Jól kijövök az "anyósommal",nem merült fel eddig semmi konfliktus,hogy külön háztartásban élünk,de kicsit félek,h az összeköltözés után gondok lehet:S

pl hogy beleszól az életünkbe,abba,h milyen rendszer szerint élünk,h hogy neveljük (majd) a gyerekünket,stb,stb.

Akik szintén egy fedél alatt élnek az anyósukkal,akadtak problémáik,romlott a viszonyuk?Ilyenekre lennék kíváncsi.

Köszi!


2010. nov. 5. 08:22
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat mindenkinek!

nem értem ki és miért pontozta le a válaszokat!:S ha nem tetszett,megírhatta volna,h mégis szerinte hogy működik a dolog..mind1 számomra hasznosak voltak!


azt már látom,h nem biztos,h olyan könnyű lesz,mint amilyennek elsőre tűnik :/

kétgenerációs családi házak között keresgélünk,még nem találtuk meg a megfelelőt,de a párom nagyon boldog,h nem tiltakozom az ellen,h anyósom is költözzön velünk(én már picit félek:S,de párom eleve olyan házban gondolkozik,ahol "szabad" lehetek,magunkra zárhatjuk az ajtót,stb.,és anyósom is akar magának külön konyhát,tusolót a nagyobb függetlenség kedvéért. nem tudom mikorra találunk megfelelő vagy jól átalakítható házat,de lényegesen könnyebb lenne nekünk anyagilag,ha nem 100kilométerekre lakna tőlünk,mert így is havonta jelentős összeg megy el párom fizetéséből arra,h az édesanyját kisegítse(félre értés ne essék,nem sajnálom tőle azt a pénzt-és párom se!),de gyerek mellett már érződne a hiánya...és ha a közelünkben van,bármiben könnyebben tudunk segíteni neki

az állatkérdéssel nincs gond,hozná az új helyre a kutyáját,mi meg megmondtuk neki,h (kopasz) macskát szeretnénk a házba,azt mondta jó,majd becsukja szobája ajtaját,h hozzá ne menjen,de a mi részünkön olyan állatot tartunk,amilyet akarunk,abba neki nincs beleszólása...

egyébként kedves,aranyos segítőkész asszony,soha nem tett nekünk (és másnak se) keresztebe,nagyon hamar befogadott és a lányaként kezelt,amiben tudott segített,soha nem szólt rám egy rossz szót sem...bízom benne,h gyökeresen nem fog megváltozni a későbbiekben sem :)

2010. nov. 9. 10:36
 32/33 anonim válasza:

Szia!

Nem egészséges dolog együtt élni az anyóssal.

Nem lesz magánéletetek, apróbb dolgoktól a nagyobbakig beleszólhat mindenbe, és neked nyelned kell majd. (még egy darabig mi is együtt élünk a párom anyukájával...)

hagyjátok meg magatoknak a saját teret, anyósnak is szüksége van külön térre.

Jobb távolról szeretni, mint közelről gyűlölni.

2010. nov. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Sajnos nálunk is vannak problémák...

addig voltam jó amíg tehrbe nem estem.

Utána jöttek a csesztetések:

Minek az esküvő

Minek a gyerek

Olyan fiatalok vagytok (visszahallva magára értette...)

Mindenkinek engem szidott.

Mióta megszültem oda van a gyerekért , szíve szerint szoptatná is. Csak az nem jó amit én csinálok.

Már hozzá akar táplálni (három hós) úgyhogy lesem, nehogy hülyeséget csináljon.

Viszont szülés után addig csesztetett (megfelelési kényszerem van) hogy mosás közben felszakadt a császár varrata.

Szerintem ne tedd, hiszen lakva ismerkszik meg az ember.

2010. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!