Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most igazságos rá nézve?

Ez most igazságos rá nézve?

Figyelt kérdés
Képzeljetek el egy anyukát aki 2 napja meghalt. Egész életében kidolgozta a belét és Mindent megadott nekünk. Ő sose adott magának csak nekünk adta a jót. Az élet mégis kicseszett velünk és vele is nagyon!. A munkahelyén kicsesztették, nemhagyták élni, itthon is sok veszekedés volt. Szegénynek elege volt mindenből . És ha ennyi jót tett miért nem volt Ha van Isten, mért nem segített rajta? miért kellet odáig fajulni h belehaljon ezekbe?! Gondolom nem csak én vagyok így ... EZ az élet egy NAGY SZ@R JÁTÉK , ahol csak egy kis bábuk vagyunk.. az élet nem fer ...
2010. nov. 4. 22:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Sajnos későn is szült minket.. DE kiskorától fogva csak kib@sz0tt vele ez a r0h@dT élet :'( . És még úgy érezzük h itt ragadt a földön mert furcsa dolgok történnek :S eltünnek tárgyak, és szószerint ma elrepült előttem az olló, megállt az óra ? ezek mik?!
2010. nov. 4. 22:29
 2/10 anonim ***** válasza:

részvétem...

El tudom képzelni anyukád helyzetét, az élet azokkal, akik nem érdemelnék meg, csak kicsesz, ez tapasztalat. Én nem hiszek Istenben, éppen amiatt, amit írtál. Hogy rossz dolgok történnek, és csak bábok vagyunk.

Lényegében anyukád ott maradhatott. Talán erősen élt benne valamilyen érzés, ami sose hagyta nyugodni. Talán most szeretne bosszút állni azokon, akik bántották. De nektek biztos nem ártana, hiszen szeretett titeket. A repülő olló esetleg figyelemfelhívás. Kérd meg, amikor úgy érzed hogy ott van, hogy adjon valami jelet, és megpróbálsz segíteni neki elmenni egy jobb helyre.

2010. nov. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Látom Kedves hozzászóló hogy te is hiszel a lélek maradásban.. Ha nem teljesítette a feladatát . őszintén felsetudom fogni h elment.. de annyiba jó h tudom h ittvan velünk.. segíteni fogok neki ahogy csak tudok
2010. nov. 4. 22:40
 4/10 anonim ***** válasza:

Hiszek benne, mert nálunk is előfordult. Hosszú történet.

Mennyi idős vagy? A testvéreid? Lehet hogy félt titeket, és azért van ott.

2010. nov. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kedves válaszoló privátban elmesélnéd nekem? ha megkérlek kéne egy tapasztalt ember tanácsa .
2010. nov. 4. 22:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, megírom neked :)
2010. nov. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
csak.... engedélyezd a privit
2010. nov. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
engedélyeztem
2010. nov. 4. 22:50
 9/10 anonim ***** válasza:
elküldtem neked :) bocsi kicsit sokáig tartott leírnom
2010. nov. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen elolvastam .. Én hiszek..
2010. nov. 4. 23:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!