Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves nő,47 éves férfi....

30 éves nő,47 éves férfi. Nagy korkülönbség? Mennyire számít?

Figyelt kérdés

Sosem volt még idősebb férfi az életemben.

Milyen esélyei lehetnek ennek a kapcsolatnak.Anyagilag szinte hasonlóan állunk.


2010. nov. 4. 22:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
89%

A bölcsesség nem a korral jár? - De igen. A tapasztalatok után.

47 évesen a férfi korosodó nagypapa? - Jesszusom, hány évesen írta ezt valaki? 47 éves az egyik legszebb férfikor.

50 évesen nem fog tudni kielégíteni??? - Dehogynem. Próbáltad? Vagy elvették a kedvét tőle.


Mint korábban írtam: az én férjem 52 éves. Bölcs, megfontolt sok-sok kérdésben. Picit őszülő halánték, határozott vonások, férfias tartás. Magas, vékony, egy huszonévessel felveheti a versenyt. A szexben is. Sokkal boldogabbá lehet tenni, mint egy harmincast. Egy harmincas az élményért, egy ötvenes az élmény minőségéért, a hozzá tartozó gyengédségért hálás, és boldog. Csak hagyd kibontakozni.

Nagyon sok mai ötvenes férfit a korábbi asszonyok tettek tönkre, nyomtak el.

Én boldog vagyok, és nagyon kívánom Neked is, kedves kérdező! :)

2010. nov. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

mire a nő 50 éves lesz, addigra a férfi 67.

nem hiszem, hogy használható lesz.

2010. nov. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok,mindenkinek köszönöm a válaszát.
2010. nov. 6. 04:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!