Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves nő,47 éves férfi....

30 éves nő,47 éves férfi. Nagy korkülönbség? Mennyire számít?

Figyelt kérdés

Sosem volt még idősebb férfi az életemben.

Milyen esélyei lehetnek ennek a kapcsolatnak.Anyagilag szinte hasonlóan állunk.


2010. nov. 4. 22:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
70%

Ilyenkor már nem számít soknak ez a 17 év. Persze okozhat problémákat, de ha aztokat meg tudjátok oldani, akkor semmi gond nem lesz. Ilyesmire gondolok, hogy Te még programozgatnál, bulizgatnál, ő már nem,inkább nyugisan lenne otthon kettesben veled. Ezek apróságok, amik nagy károkat is okozhatnak akár, de ha megoldjátok őket semmi gond nem lesz.

Inkább csak az a fontos, hogy összeillek-e. Hajrá! :)

2010. nov. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
72%

most még nem sok,még 5 év mulva se lesz annyira sok,utána már bánni fogod

anya 28 volt mikor megismerkedett mostohafaterommal(akkor 44),életvidám nő,egy akkor 10 éves gyerekkel(én)...nagy szerelem,boldogság,összeköltözés,stb...öcsém rá 3 évre megszületett,mégnagyobb öröm...

mire a 10.házassági évfordulót ünnepelták volna,anya már a gondolatától is rosszul volt,ő még fiatal,menni akar ide-oda,a vállalkozásban napi 16-20 órát is dolgozik,és még utána is marad ereje összeütni valami sütit és feljönni hozzám...mostohafaterom meg már a nyugdijat várja évek óta,elvan a tv előtt (pedig régen még mozi,kocsikázás,piknik,mindig kitalált valamit,ma már arra is nehéz rávenni hogy öcsémmel menjen horgászni)


ha az anyagiak nem olyanok lennének amilyenek,és öcsém nem imádná annyira az apját,már elváltak volna...

2010. nov. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
20%

teljesen rendben.

csak annyi a bibi, hogy 50 éves korodban már nem fog tudni kielégíteni.

2010. nov. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi is ebben a korban kerültünk össze (csak összementünk, mint a tej), boldogak vagyunk, már ötödik éve.

Nagyon remélem, hogy ti is ilyen boldogok lesztek! Ne a korkülönbséget nézzétek, hanem azt, hogy mivel tudtok egymásnak örömet szerezni.

Sok boldogságot nektek!

2010. nov. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
36%

Biologiai ora!

Te meg fiatal es aktiv vagy, de a parod mar nem. A masik, hogy nagyon sok pelda van arra, hogy az idosebb ferj az feltekeny, mivel tudja azt, hogy O joval idosebb es fel attol, hogy mar nem tud ugy kielegiteni, igy mindig attol fog felni, hogy megcsalod, vagy elveszit Teged.

Jol gondold meg!

2010. nov. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
54%
a nagynéném 52, a férje 73. ilyen korban már nem venni észre.
2010. nov. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
88%
Volt anyósom és apósom között 20 év volt. Mégis anyósom halt meg 40 évesen, apósom meg 80 évesen.
2010. nov. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
26%

Vén kecske is..

Nemtudom te miért választasz iylen idős férfit,30 évesen életed teljében vagy gondolom 10 év múlva is szertnél pl nemi életet élni,egy 57 éevs férfi meg.. Ne is fáradjatok példa hozással,hogy pedig nektek a szomszédotok,az apátok még javában 75 évesen is dugott mert nem hiszem el..legalábbis akivételektől eltekintve a magyar férfiak az életmód miatt 57 éevsen már le vannak pukkanva..

De te tudod

2010. nov. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem meg nem sok. Ha te 20 éves lennél, akkor igen, de így már nem. Fontos, hogy hány évesek vagytok - a generációs különbség miatt.

Nem értem, miért "temetik" a 40 feletti férfiakat. Még 20 évet minimum élni fog, addigra a gyerekeitek is felnőttek lesznek.

2010. nov. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem mindenkinek úgy kell élnie az életét,ahogy ő szeretné...ki idősebbel,ki fiatalabbal!!Én mindig fiatalabb párkapcsolatot fogtam ki magamnak,a párom most is 4,5 évvel fiatalabb,jövőre házasodunk!!De a 23 éves unokahúgom párja 39 éves,a 32 éves unokatesómé 48...ki mit szeretne!!Hozzáteszem,mindkét uncsitesóm büszke rá,hogy párjaik igen aktívak a szexualititás terén,főleg,ami a 48 éveset illeti!!Anyukám másfél éve vesztette el(és vele együtt én is) a nála 4 évvel idősebb édesapámat!!Azt mondta,ha egyszer esetleg lesz új párja,csak sokkal fiatalabb...ő még egy férjet nem akar eltemetni!!Szóval emberek,alkatok,érzelmek kérdése,szerintem az a lényeg,hogy boldog legyél ezzel a pasival,a többi meg nem számít!
2010. nov. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!