Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok egy pár sort nekem?...

Írnátok egy pár sort nekem? Nem lehet kisbabánk. Nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés
Én 22/l vagyok a barátom 27/f. Már 8 éve vagyok együtt a barátommal, nagyon szeretjük egymást. A napokban volt kivizsgáláson miszerint egy élő spermiuma sincs tehát soha nem lehet majd kisbabánk. A barátom csak "sír" és folyamatosan azt mondja hagyjam ott őt és keressek mást akitől lehet babám. Én sosem fogom elhagyni, mert nagyon szeretem régóta együtt vagyunk és ő az életem. Nem tudom mit csináljak, hogy törődjek bele, hogy nem lehetek terhes? Örökbe fogadni nem szeretnénk (egyéb okok miatt). Nagyon kétségbe vagyok esve, nem tudom mit tegyek. Kérlek írjatok valamit. Nagyon köszönöm.
2010. nov. 4. 21:01
1 2
 11/18 anonim válasza:
67%

Szia! Nagyon együttérzek Veletek énis, de hidd el mindenre van megoldás! Szerintem is jó ötlet az örökbefogadás, ha nagyon kicsi gyereket fogadtok örökbe, és kezdettől ti nevelitek meg sem érzitek majd szinte a különbséget, képesek lesztek úgy szeretni mint az igazi gyereketeket! Szerintem ezt az egyéb okot próbáljátok emg kizárni vagy megoldani, mert z a elgjobb megoldás,az örökbefogadás!

Ezenkívül még azt tudom tanácsolni, hogyha a párod ennyire maga alatt van akkor te légy erős, támogasd őt, tudasd vele hogy mennyire szereted, és hogy emiatt nem fogod elhagyni! Az optimizmus nagyon fontos, higgyetek benne hogy van kiút ebből a kilátástalan helyzetből!

2010. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
8%
a valasz eleg egyszeru: vele maradsz es nem lesz gyereked. vagy elhagyod es lesz. nem ertem,mi a gond??????????????? szamomra egyertelmu. vagy talan te akarsz gyereket? ha igen akkor nyilvan hagyd el. ha meg szereted es nem akarsz gyereket,eljetek boldogan egyutt mig meg nem haltok. mint a meseben. nem ertem az emberi fajt!!!!!!
2010. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ket baratnömnek is allitottak 100 %-ra,hogy nem lehet oszt megis lett!Szoval semmi sem lehetetlen.Parodnak ajanlom,hogy az etrendjen valtoztasson .Pl egyen sok tojast!

Sosem szabad feladni!!!!!

2010. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%

Amit én tennék és ebben a sorrendben:

- 3 hónap gyógyszeres kúra után ismét mintaadás.

- Sikertelenség esetén herebiopsziából sperma nyerése.


- Sikertelenség esetén spermadonortól vett spermával mesterséges megtermékenyitéssel terhesség és gyerek.

Ezzel az utolsó ponttal várnék kb. min. 2 évet, még fitalaok vagytok és addig próbálnék gyógyszeresen segiteni a dolgon. HA nem megy, akkor jöhet az utolsó pont életbe léptetése.


Amit nem tennék: nem sirnék, mivel nincs nagy baj. NEm esnék kétségbe, mert nincs miért. Nem hibáztatánám a páromat még gondolatban sem. Azonnal kiveretném a fejéből ezt a sok baromságot, amiket összehord és lelkileg talpra állitanám. Ez a legsürgősebb.


kevés sperma miatt 3 lombik gyerek anyukája

2010. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az ötleteket a segítséget a biztatást és az együtt érzést, nagyon jólesnek. Köszönöm
2010. nov. 4. 21:45
 16/18 anonim ***** válasza:
93%

Mindkettőnknek volt első házassága, mindkettőnké 7 évig tartott, egyikben sem született gyerek.Nálunk én voltam a "hibás" állítólag fejletlen méh-hel,náluk a férjem volt a "hibás" kevés élő spermával. Mindketten elváltunk 26 évesen, majd rövid idő múlva egymásra találtunk. Úgy beszéltük meg, hogy ha szükségét érezzük, akkor örökbe fogadunk egy babát. Találkozásunk után pár hónapon belül terhes lettem.

A fiúnk 24 éves, a lányunk 23, a nyáron ment férjhez:-)

1./ Ne higgy el mindent, amit az orvosok mondanak, ők is tévedhetnek! 2./Ne fogjátok fel tragédiaként, mert egyáltán nem az,

a lehetőségeket felsorolták előttem.

2010. nov. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Édesanyámnak is papírja volt róla, hogy nem lehet gyereke és most van két, természetes úton fogant lánya.

Ők sem fogadtak volna amúgy örökbe, de apu megmondta anyunak, hogy ő nem anyát keresett, hanem feleséget. Úgyhogy sosem hagyná ott őt.


Te is biztosítsd erről a párod!


És mondd el neki, hogy igenis van még lehetőségetek és biztos lesz babátok!

2010. nov. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ismerős házspár esetét mondom el. Mindkettőjüknek azt mondták az orvosok, hogy soha nem lehet gyerekük. Mindketten tudták ezt még házasság előtt, meg is beszélték. Mivel nem védekeztek, nem foglalkoztak a gyerektémával, 3 hónapig nem volt gyanús, hogy miért van rosszul a feleség. Azóta 2 gyermekük van, ez maga a CSODA. Remény tehát mindig van, még a legkilátástalanabb helyzetben is!
2010. nov. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!