Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? 12 hetes a...

Mit tehetnék? 12 hetes a kisbabánk és a párom még nem közeledett hozzám. Pedig a hat hetes "böjt" már letelt.

Figyelt kérdés

Előtte sem lehettünk "együtt", mert veszélyeztetett terhes voltam, s azt gondoltam, végre ismét szeretgethetjük egymást. De most nagyon fáj nekem, hogy nem kíváncsi rám. Egyébként sokat segít és nagyon rendes, dolgos, s a kisbabánkkal is nagyon szépen törődik.

Ami még bánt, az, hogy észrevettrem a keresőben, hogy egy "felnőtt" oldalt nézett. Ettől még szomorobúbb lettem, hogy ezeket nézegeti, én meg itt vagyok, és mégsem ér hozzám. Legalább néha hozzám bújna.

Ja, igen! ..és igyekszem nem elhanyagolni magam itthon sem, hogy szebbnek lásson!

Járt már így más is?


2009. aug. 3. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnállak:( Én is tudok egy ilyen konkrét példát. A barátnőm férje benn volt a szülésnél. Gyakorlatilag megundorott a feleségétől. Ebben az a legrosszabb, hogy a férfit még csak nem is lehet semmiért hibáztatni, ezt gyakorlatilag az ember nem tudja szabályozni, hogy mitől viszolyog mitől nem. A sztori szerencsére jól végződött, szexuálipszichológus segítségét kérték. Viszont mondok valamit. Ne találgass, kérdezz rá, hogy mi a baj, van e valami ami taszítja, tudd meg mi a baj, csak így lehet orvosolni, ne hagyd annyiban. Ne találgass, ne célozgass, ne hagyd tovább fajulni a bajt, szorítok nektek.
2009. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha ennyire törődik veletek, akkor nem lehet h nem akar ezzel is még "terhelni" ? És csak gondoskodásból nem "mászik" rád. Szerintem kezdeményezz te, amikor jónak tűnik az idő és ha visszautasít akkor beszéld meg vele.
2009. aug. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a párod most elsősorban anyának néz, kevésbé nőnek, és ő maga is inkább apa, mint férfi - ez abból látszik, hogy sokat foglalkozik a babával és segít neked.

szerintem megpróbálhatnád, hogy egy romatikus vacsora keretein belül te kezdeményezel és finoman elmondod a párodban a gyertyafény mellett, hogy hiányzik az érintése...

a felnőtt oldaltól ne félj, ez csak azt mutatja, hogy neki is hiányzik a szex és nem lép félre, hanem vizuálisan ,,szexel", amivel semmi baj, de most már lépjen a tettek mezejére is.

nem tudod megoldani, hogy pár órára kettesben legyetek? az lenne az igazi romantika!

31/L

2009. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Csak jótanács: tessék újra elcsábítani :) Lehet hogy arra vár ! Gondolom nem vagy prűd, hiszen vágysz az együttlétekre; ülj le a net elé , amikor otthon van és kezdj el Te is "felnőtt"oldalakat nézni; amikor észreveszi, akkor pedig mosolyogj rá és kérdezd meg, hogy "nem érzed kicsit melegnek a levegőt?Pár rucit le kéne dobni..." Na, meg lesz a hatás szerintem:) (megemlítem, hogy "gyakorló" anyuka vagyok, tehát ez félig-meddig tapasztalat)

2009. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Nagyon sokat segített mindegyik! Kicsit helyre rakott engem is, hogy nőies ügyességgel kezeljem a dolgokat és hagyjam elfajulni még tovább, hogy aztán morogva és panaszkodva neki essek a páromnak, amitől még rosszabb lenne.

Már kezdtem kicsit befordulni,és állandósult a gombócérzet is a torkomban, s jól ki is bőgtem magam. De igaz, hogy ez nem vezet jóra, hanem meg kell oldanunk ezt a helyzetet valamilyen úton-módon.

2009. aug. 3. 14:40
 6/14 A kérdező kommentje:
bocsánat: "ne hagyjam elfajulni" -helyesbítek!! :-)
2009. aug. 3. 14:41
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Esténként te is hozzá bújhatsz ám!

Csak búj hozzá szeretgesd. Ne törődj azzal ha fáradt vagy amikor kívánod éppen.:)

Az én férjem kifejezetten örült amikor két éjszakai szoptatás közt azzal ébresztettem fel,hogy nekem most vna kedvem.

2009. aug. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon fog neki örülni, ha te bújsz hozzá! Valószínű csak nem tudja mit kezdjen a helyzettel és egy kis bátorításra vár.
2009. aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nem akar túlterhelni.

Biztos úgy van vele, hogy ki vagy fáradva, stb. vagy nem akarja siettetni az újbóli együttlétet.De mivel minden férfinek megvannak a sexuális igényei, így valahol nézelődnie kell....még jó, hogy nem élőben teszi.

Vesd be magad egy este, lehetőleg mikor tudod, hogy nem lesz hulla fáradt, kezdeményezz Te(egyébként sem értem, hogy miért is ne tennéd ;) ), aztán csak akkor kezdj el problémára gondolni, ha elutasít.

Kellemes éjszakákat ;)

2009. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igazából azért nem bújtam hozzá én kezdeményezve, mert lelkileg arra vágyom, hogy Ő megmutassa és éreztesse velem, hogy szeret. S nem pusztán a szexre vágyom, hanem a bohóságra, ölelésekre,kényeztetésre,stb., ami eltűnt belőle.(Tudjátok, amikor csak úgy váratlanul elkap a férjetek és agyoncsókolgat, meg ilyenek..) Ezért úgy érzem, hogy ha én kezdem, akkor már nem olyan...S ráadásul mindig azok a virtuálisan nézegetett nők ugranak be a gondolataimban, hogy azokat szívesebben nézegeti, mint engem, amire felmérgelődök és képtelen vagyok kezdeményezni. :-( Szóval ez hosszú játszma, mert először a fejemben is rendet kell tenni. Ugyanis mindegyikőtök szerint minden férfi nézeget ilyeneket.Csak nekem esik ez most rosszul.

De igyekszem megfogadni a jótanácsokat ;-)

2009. aug. 4. 07:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!