Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? 12 hetes a...

Mit tehetnék? 12 hetes a kisbabánk és a párom még nem közeledett hozzám. Pedig a hat hetes "böjt" már letelt.

Figyelt kérdés

Előtte sem lehettünk "együtt", mert veszélyeztetett terhes voltam, s azt gondoltam, végre ismét szeretgethetjük egymást. De most nagyon fáj nekem, hogy nem kíváncsi rám. Egyébként sokat segít és nagyon rendes, dolgos, s a kisbabánkkal is nagyon szépen törődik.

Ami még bánt, az, hogy észrevettrem a keresőben, hogy egy "felnőtt" oldalt nézett. Ettől még szomorobúbb lettem, hogy ezeket nézegeti, én meg itt vagyok, és mégsem ér hozzám. Legalább néha hozzám bújna.

Ja, igen! ..és igyekszem nem elhanyagolni magam itthon sem, hogy szebbnek lásson!

Járt már így más is?


2009. aug. 3. 14:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, és megnézem a jó pasikat holott szeretem a férjemet. Sőt! Néha egy-két sexoldalra is "feltévedek". Ötleteket is adhat. A férjed lehet, hogy nem tud mit kezdeni a helyzettel. Most már nemcsak a szerelme vagy, hanem gyereke anyja is. Ha megbeszélnéd vele és nem magadba fojtanád az érzéseidet, minden könnyebb lenne.
2009. aug. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Talán azért nem kap el és csókolgat, meg ölelget össze-vissza,mert nem tudja, hogy ezt hogyan kezelje a gyerek előtt.

Ezért is lenne jó ha te kezdeményeznél és lepnéd meg hasonlóval. S közben elmondhatod neki azt is, hogy maradjon öleljen nyugodtan ,nem baj ha azt a babátok látja, csak megerősödik benne az,hogy anya és apa szereti egymást. Az egymás iránti szeretetnek, szerelmetek kifejezésének ezt a módját nem kell és nem szabad szégyellni, kellemetlenek ér3ezni a gyerek előtt. Az én férjemnek ez problémát jelentett, mert náluk a családban soha nem látta gyerekként pl, hogy az anyja meg az apja puszit adott volna egymásnak, vagy azt mondta volna a gyerek előtt a másiknak átölelve azt ,hogy szeretlek.

Egy gyereknek az a természetes amiben felnő.

Tehát nyugodtan bátorítsd azzal, hogy kezdeményezel. Neki sokkal nehezebb ez a szülői szerep mint neked.

Hidd el hamar rá jön és rá kap az ízére és ismét olyan lesz mint régen.

2009. aug. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kezdőlökést add meg neki!

Segítsd Őt visszatérni a normális életetekbe, aztán meglátod nem lesz hálátlan.

Ne mérgelődj a felnőtt oldalak miatt, inkább mutasd meg neki, hogy a valóság sokkal finomabb.

2009. aug. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a jótanácsokat és a bátorítást! Aranyosak vagytok!! Sikerült megbeszélnünk a dolgokat! :-) Sajnos a tettek mezejére még nem léptünk, mert a héten itt van nálunk a keresztlányunk is, és velünk egy szobában alszik.... :-) De nem baj, mert egyenlőre a lelki béke helyreállt és ez már majdnem teljes siker!!! Nagyon nagyon aranyos volt a párom. A probléma valóban az volt, hogy annyira fáradtnak látott mindig estére, hogy inkább hagyott aludni,mert tudta, hogy éjjel is még szopizik a baba, és kelnem kell, és nem is igazán érezte , hogy mikor lenne jó "újrakezdeni" :-)

/De mostmár megkapta a jelet, hogy ideje lesz már... :-)))/

Ja! A felnőtt oldalakon szemet hunytam :-)) Én sem vagyok szent, régebben én is feltévedtem már kíváncsiságból, és igazatok van, hogy mindenki nézett már ilyeneket, csak ez most tőle ebben a helyzetben piszok rosszul esett, mivel azt vártam volna, hogy végre engem nézegessen.

Mégegyszer köszi mindenkinek! Szép napot!

2009. aug. 7. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!