Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok egy pár sort nekem?...

Írnátok egy pár sort nekem? Nem lehet kisbabánk. Nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés
Én 22/l vagyok a barátom 27/f. Már 8 éve vagyok együtt a barátommal, nagyon szeretjük egymást. A napokban volt kivizsgáláson miszerint egy élő spermiuma sincs tehát soha nem lehet majd kisbabánk. A barátom csak "sír" és folyamatosan azt mondja hagyjam ott őt és keressek mást akitől lehet babám. Én sosem fogom elhagyni, mert nagyon szeretem régóta együtt vagyunk és ő az életem. Nem tudom mit csináljak, hogy törődjek bele, hogy nem lehetek terhes? Örökbe fogadni nem szeretnénk (egyéb okok miatt). Nagyon kétségbe vagyok esve, nem tudom mit tegyek. Kérlek írjatok valamit. Nagyon köszönöm.
2010. nov. 4. 21:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Miért nem akartok örökbe fogadni? Az jó megoldásnak tűnik.

Vagy ha nagyon szeretnétek sajátot, megpróbálhatnátok mesterséges megtermékenyítéssel, igaz, az csak félig a tiétek, de mégis majdnem saját gyerek :)

2010. nov. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Tanácsot nem tudok adni, de nagyon együtt érzek Veletek. Nem lenne értelme mégis az örökbefogadáson gondolkozni?

Ismerek olyat, aki örökbefogadott kisgyermeket, s nagy a boldogságuk. S a kislány imádja Őket. A doki mit tanácsolt?

2010. nov. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Ha terhes szeretnél lenni, megoldás lehet egy spermadonor, akár a párod családjából is, hogy a pici hasonlítson a párodra. Gyermeketek meg nem csak úgy lehet ha te szülöd meg. Idővel változhat a véleményed/véleményetek ez ügyben. 22 évesen még ne véss kőbe semmit.
2010. nov. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Szia! Nézd, a mai meddőségi problémákat már nagyon jó arányban tudják orvosolni. Ismételjétek meg a vizsgálatokat, pár élő spermium egy kezelés után biztosan lesz, főleg ha az okot kiderítik és ha máshogy nem, lombikkal lesz babátok. Ne adjátok fel ilyen könnyen!

Egyébként miért nincs élő spermiuma? Megvan az ok? Ha igen hidd el, ha most nem is, de pár év múlva tudni fogják kezelni.

2010. nov. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

én sem tudok vigasztalót mondani, de szeretitek egymást, és bodlogok vagytok, ennek örülj...

nagyon örökbefogadás párti vagyok, szívesen rábeszélnélek de nem kezdek el kampányolni mert nem ismerem az okait, miért nem szeretnéd...

esetleg beültetéssel egy másik férfi spermájából? vagy úgygondolod az tönkretenné a kapcsoaltotokat?

2010. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is ugyanígy vok mint a párod egy gyerekkori betegség miatt soha nem lehet saját gyerekem :S Nekem is veszett sz@r volt amikor megtudtam pedig én sokkal fiatalabb voltam... figy sztem csak legyél mellette nyugtasd meg biztosítsd róla h te ugyanúgy szereted mellette leszel mindig és ketten közös erővel ezt is meg fogjátok tudni oldani és h nem a spermáit szereted úgyhogy ne mondjon ilyet h hagyd ott... de ez nem napok kérdése lesz h megnyugszik hanem hónapok/évek sajna :S Mindenesetre a gyerek témát most jegeljétek egy ideig majd később előveszitek h örökbefogadás vagy mesterséges megtermékenyítés vagy akármi. De erről nem most kell dönteni, mert attól csak még kevésbé fogja "férfinak" érezni magát h egy annyira alap férfi dologra nem képes h gyereket csináljon... adj neki időt. Sokat.

17/F

2010. nov. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Még nagyon fiatalok vagytok!

Biztosan van megoldás!

2010. nov. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

A feleségemnek olyan betegsége van.ami miatt nekünk sem lehet babánk.Mi örökbefogadunk,bár nekem nehéz ez a dolog.A párodnak nagyon nehéz lehet ez,hisz a férfiak ettől depresszióssá válhatnak.

Eggyüttérzek veletek!

Férfinak ha nemzőképtelen,az olyan mintha lebénult volna...Nagyon sajnálom a helyzetet...

2010. nov. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%

21:12

33f

2010. nov. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne adjátok fel! Egy ismerősünknek szintén szinte egy élő spermája sem volt, gyógyszeres kezelés után találtak, így lombikkal született 1 egészséges gyermekük, 2 évvel később egy újabb, és alig 1 év múlva spontán(!) egy harmadik baba is! A mai módszerekkel, gyógyszerekkel sok mindent lehet korrigálni. Menjetek el egy meddőségi centrumba!
2010. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!