Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz dolog a hazugság de mit...

Rossz dolog a hazugság de mit tehetnék most?

Figyelt kérdés

Több mint 3hónapja vagyok együtt a barátommal.

Beszélgettem anyával a kapcsolat elején, mondta anya hogy nem kell elsietni a "dolgot" jobban mondva a szexuális részét.

Ő azt mondta hogy fél év tökéletes ebben a világban.Viszont nekem elegem van hogy ezt is ő szabja meg nekem.

Nagyon szeretem a barátomat és már a 2. héten lefeküdtünk.Nem bántam meg most sem.Viszont anya kérdezte hogy nem szólt.e még a barátom.Mondtam anyának hogy nem említett semmit még.

De mostmár félek hogy lebukunk,és szerintem ma meg emlitem neki, mivel ma voltam a barátomnál,hogy bepróbálkozott, vagy valahogy így.Csak nem tudom magam rászánni.

Légyszi adjatok tanácsot.



18/L


2010. nov. 4. 20:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%
fogadjunk aki a ribancos dolgot írja 12-13 éves kisfiú lehet.Legalábbis agyilag.
2010. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
43%
Agyilag sem vagyok 12-13 éves kisfiú, de te nagyon művelt lehetsz, ha még vesszőket sem tudsz alkalmazni. 2 hét után lefeküdni ribancság. És azóta is együtt vannak? Mi, 3 hónapja? A tartós kapcsolat titka:D
2010. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Hallottál te már olyan kapcsolatokról, ahol szexszel kezdődött minden? Mert elég sok ilyen is van és házasság a vége. Ha még ilyenre írtad volna, hogy ribancság, akkor nem szólnék semmit, de ők szeretik egymást, nem tudhatod előtte meddig randiztak, nem tudhatod hány éves barátságról volt szó előtte. Annyira gusztustalan ez a beskatulyázás és a lenézés, ráadásul abszolút alaptalan dolgokra hivatkozva. Továbbra is ajánlom, hogy nézd meg mi a ribancság.

A lánynak előtte is 3 éves komoly kapcsolata volt, nem minden hétvégén mással fekszik le részegen, hanem szerelemből. Ha ez ribancság, akkor nem léteznek, csak ribancok.

2010. nov. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen akik kedvesen védelmeznek.

Aranyosak vagytok.

Bár igen, én is sem mondanám hogy ribanc vagyok, hisz van aki havonta váltogatja, na az ribanc, na de kinek a pap kinek a papné.

Egyébként igen, megbízok a barátomban és ő is bennem és nagyon szeretjük egymást.

2010. nov. 4. 21:15
 15/20 anonim ***** válasza:
5%
3 hónap ?Ha 15 éves vagy oké.De 17-18 évesen természetes 1-2 hét után a barátoddal együtt lenni.Picikém,azt sem tudod mit jelent a ribanc szó.
2010. nov. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
5%
Mit csináltok 3 hónapig?Nézitek a tv?Egyébként a butaság abba belekötni,ha valaki helyes írás hibásan ír ide,mert nem verseny.Inkább ebbe belekötni gyerekes!
2010. nov. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Akkor is felelőtlenség volt, amit tett, két hét után nem lehet szerelemről beszélni, meg bizalomról. Oké, most szerencséje volt, de mi van, ha a pasi otthagyja? Úgy értem, most, hogy elég gyorsan megkapta, amit akart.
2010. nov. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
2 hét után nem lehet szerelemről beszélni? :D Fogalmad sincs mi az a szerelem.
2010. nov. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha esetleg legközelebb rákérdez, akkor mond meg neki. Szerintem nem kell elmondanod, hogy 2 hét után lefeküdtetek. Anyud mégiscsak anyud, akkor is ha jogilag nagykorú vagy, ő 10 év múlva is félteni fog. Ne aggódj ez nem akkora hazugság.

A ribancság meg nem a itt kezdődik.

2010. nov. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukádból nem az anya, hanem a tapasztalt nő beszélt. A félévet azért mondta, mert biztos sok olyan nőt ismer, akit csak megdugtak, és utána kidobtak. Ha túl könnyed adod magad, garantált hogy nem leszel érdekes. Minden valamire való, komoly szerelmet és magának jót akaró nő tudja, hogy a férfit meg kell váratni, mert csak így alakul ki benne a vágyból a szerelem. Szerintem nem kellene az anyukát bántani, mert csak megakart óvni a csalódástól. Kívánom, ne legyen igaza és ne csalódj. Egyébként nem kell neki elmondani.
2010. nov. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!