Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz dolog a hazugság de mit...

Rossz dolog a hazugság de mit tehetnék most?

Figyelt kérdés

Több mint 3hónapja vagyok együtt a barátommal.

Beszélgettem anyával a kapcsolat elején, mondta anya hogy nem kell elsietni a "dolgot" jobban mondva a szexuális részét.

Ő azt mondta hogy fél év tökéletes ebben a világban.Viszont nekem elegem van hogy ezt is ő szabja meg nekem.

Nagyon szeretem a barátomat és már a 2. héten lefeküdtünk.Nem bántam meg most sem.Viszont anya kérdezte hogy nem szólt.e még a barátom.Mondtam anyának hogy nem említett semmit még.

De mostmár félek hogy lebukunk,és szerintem ma meg emlitem neki, mivel ma voltam a barátomnál,hogy bepróbálkozott, vagy valahogy így.Csak nem tudom magam rászánni.

Légyszi adjatok tanácsot.



18/L


2010. nov. 4. 20:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
8%
Szia! Nyugi, a hazugságod bűne alól felment az, hogy 18 éves létedre anyukád akarja megszabni mikor feküdj le azzal, akit szeretsz. Nem kell neki mondanod semmit, vagy maximum azt, hogy semmi köze hozzá, vagy pedig mondd el az igazat és közöld, hogy nem bántad meg, egyformán akartátok, nem erőltette és azóta is szeret és tisztel a párod és ebbe neki (anyukádnak) nincs beleszólása.
2010. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%
Szia,védekeztettek?Menj el nőgyógyászhoz irass fel fogamzás gátlót.Mondd el anyukádnak azt szeretnél vele lefeküdni,ezért vegyen neked gyógyszert!Tapasztalatbó mondom,és is eltitkoltam anyukám elől annak idején,óvszerrel védekeztünk,gondoltam ez elég,kiszakadt és tinimami lettem.Tanulj a kárombók,beszélj anyukáddal,mert szerintem tudni akar róla a védekezés miatt is.Felnevelt 18 évig joga van tudni a lánya életéről,az igazság pedig felszabadít.az én anyukám mer csak akkor tudta meg amikor közöltem vele az "örömhírt".Nagyon rosszul esett neki és nehezen dolgozta fel hogy mindenből ki maradt.Mert ha úgy is érzed a te dolgod,ő rá is tartozik .Nekekm is van egy kislányom aki már 4 éves és a legjobb kapcsolatot akarok vele majd tinikorban is,hogy elmondja ha leakar feküdni a barátjával,akkor segítsek neki a megfelelő védekezésben.
2010. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%

Tessék, kaptál egy nem kívánt terhesség prevenciós választ is :)

Megnyugtatlak: Az óvszer tökéletes mielőtt még bárki azt hiszi, hogy nem jó.

2010. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
bocs a helyesírási hibákért csak sötétben nem látok olyan jól:-)
2010. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Óvszer jó?Kiszakad és terhes lesz.Tudom mert én is így lettem terhes.Az orvosom meg leszídott hogy nem óvszer kellet volna nem biztonságos.Igaz jobb min a semmi,nem sokáig.
2010. nov. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Védekeztünk.De egyébként volt már egy 3éves kapcsolatom, és ott sem szerette volna, titokban voltam együtt a barátommal.

Azt hitte hogy vagy 5ször voltunk együtt:Oaz egész kapcsolat alatt!

2010. nov. 4. 20:41
 7/20 anonim ***** válasza:

Igen, az óvszer jó. Ha kiszakad arra van megoldás, esemény utáni tablettának hívják, de helyes használat mellett egy minőségi óvszer nem szakad ki.

A legjobb védekezés a mai napig.

Kérdező mondom, én ezek közül választanék, amit felsoroltam, de 18 éves vagy, felnőtt nő, nincs beleszólása a szexuális életedbe senkinek.

2010. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
28%
Hát akár 18, akár nem, 2 hét után lefeküdni egy sráccal nagy ribancságra vall. Anyukádnak adok igazat, majd megbánod.
2010. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha tudja mar anyukad, hogyx nem vagy szüz, akkor mi a gond? Nyugodtan mond el neki, hogy voltatok együtt, es megfelelöen vedekeztek, nem kell agodnia, es örülsz, hogy vigyaz rad, de nem vagy mar kislany. Meg fogja erteni, meglatod.
2010. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ribancság lefeküdni azzal, akit szeret???? Mégis mi a francnak várt volna hónapokig, ha megvolt a szerelem és a bizalom? Mert pár fogalomzavarban szenvedő egyén ribancnak nevezi???

Tudjátok ti mit jelent szeretni valakit és bízni valakiben? És tudjátok mit jelent a ribanc szó? A kérdező még most is együtt van a párjával, akit szeret. Istenem...

Tudjátok egyáltalán mi a különbség fisz és f*sz között??

2010. nov. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!