Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Udv, tanácsot szeretnék kérni...

Udv, tanácsot szeretnék kérni elsősorban. Kapcsolatban vagyok par hónapja egy 2 gyerekes anyukaval. Tok jol alakulnak a dolgok.A problema az exel van, aki elegge narcisztikus alkat. Normalis komunikacio nincs, csak sz@rt kapjuk folyamat.Tipp esetleg?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
nem tartani vele a kapcsolatot?
tegnapelőtt 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

1


Nehéz lesz, innen nézve az ex a gyerkek apja.


Kerdezo, anyuka továbbra is normálisan kommunikáljon, te pedig ne szólj bele semmilyen módon

tegnapelőtt 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, a gyerekek apja. Sajnos.

Még türelmes vagyok. De valószínűleg a válás se lesz egyszerű. Én is valofelben vagyok, de a normalis viszony a megmaradt az exemmel. Itt nekem nagyon furcsa ez hogy valaki nem latja a fatol az erdot.

tegnapelőtt 17:50
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Hát nézd, ha megcsak el se vált egyikőtök se, de ti ketten már hónapok óta kapcsolatban vagytok, olyannyira, hogy az ex és a gyerekek is képben vannak, nem csodálom, ha nem pozitív veletek az apuka
tegnapelőtt 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 CsiIIag Zoltán ***** válasza:
7%

Kedves Kérdező!



A bennfentes

https://www.youtube.com/@bennfentes77/videos


Velős, lényegre törő, és érthető magyarázatok a nárcizmussal kapcsolatban.


A számodra releváns videók után tudni fogod mi a teendő.



Nem mindegy hol áll a spektrumon. Ráadásul többféle nárcizmus létezik.

Rejtett, grandiózus, fordított, kevert, skizoid, vagy befelé forduló nárcisztikus.

tegnapelőtt 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
15%
Nem kapsz
tegnapelőtt 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Mindenki félreQr másokkal? Nehéz lesz igazságos tanácsot adni. Gondolom az ex ugyanezt a kérdést feltehetné.
tegnapelőtt 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
4 sokat évek múlva válnak el, de már nem is élnek együtt...most ez semmit nem jelent.
tegnapelőtt 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Milyen szart kaptok konkrétan?

Téged személyesen sérteget az ex?

Ilyen friss kapcsolatban még nem lehet tudni hogy hol az igazság minden esetben.

tegnapelőtt 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Kisgyerekekkel válni apám 6 emberes feladat! Nem könnyű. Sajnos az emberek nem élik tudatosan az életüket. Nem fogják fel időben azt amit kéne
tegnapelőtt 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!