Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudik nekem?

Miért hazudik nekem?

Figyelt kérdés
Bocs,ha nem jó témák közé tettem, de íme a baj. Van valaki,aki azt állítja szeret (én is szeretem őt) meg minden,egyfolytában beszélgettünk-telefonon,netten,és személyesen is, egy fél éve egy pár lettünk,de találkozni egyre ritkábban tud/akar, azt állítja nagyon szeretne, de nincs rá ideje,most kb. 1 hónapja hűlt ki ez az egész. Azt mondja nem ér rá, de ha hívom a telefonja foglalt,netten sosincs bejelentkezve,bár a közös ismerőseinknek ír,vagyis elrejti azt,hogy kapcsolódott, én ha fent vagyok sem szól rám. Miért teheti ezt,akkor igazából nem is szeret? Megcsal? Vagy én reagálom túl a helyzetet? Rákérdezni még nem mertem, nem akarok butának tűnni,vagy olyannak,aki ellenőrizgeti.
2010. nov. 4. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne haragudj, de akkor vagy buta ha nem kérdezel rá. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy játszik csak veled. A párom még este 9kor -munka után fáradtan- is leült a géphez, hogy beszélgetni tudjuk, majdnem minden nap.

2010. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen. Próbáld ki, hogy nem keresed... ő sem fog. Venned kéne a lapot, bár elég gusztustalan lekoptatós módszer, korrektebb lenne elég állni. De attól még értsél belőle, hogy ő bunkó. Mindek futsz utána? Felesleges.
2010. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy én nagyon szeretem :(( És amikor beszélünk örökké azt mondja ő is,hogy szeret. De ez annyira bosszant engem,hogy képes másokkal beszélgetni,és engem észre sem vesz,úgy érzem,hogy megcsal.
2010. nov. 4. 14:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát a szeretet pedig nem abban merül ki, hogy azt mondom "szeretlek", hanem a tettek vezérlik. Ilyen tett, hogy majdnem mindig a kedvesével szeretne lenni. (Főleg a kapcsolat elején). Intő jel lehet, ha se neten , se telón nem tudod elérni. Igaza van az előttem írónak, hagyd, ne keresd. Ha nem keres, akkor sajnos egyértelmű, hogy mi a helyzet.... De akkor se keseredj, hála az égnek elég xy kromoszómájú egyén van még a világon! :D
2010. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De az van,hogy minden este ír 3-4 sort. Ahogy írtam,ez zavar csak engem, hogy azt mondja nincs ideje, de másokkal beszélget.

Mondok is rá egy példát.

Kb. 2 hete felléptem, szörnyen unatkoztam,így kiírtam,hogy unatkozok. Erre rámszól egy ismerős, hogy hogyan tudok unatkozni,mikor itt van ő (vagyis az én nagy Ő-m), kérdem tőle,hogy hol, erre érkezik a válasz:itt msn-en,épp most beszélgetünk. Ekkor fogtam a telefont, írtam neki egy sms-t, valahogy így szólt.

''Édes,sürgösen beszélnünk kellene,lépj fel msn-re,amint tudsz.'' Nem telt el 2 perc sem, és írt,hogy mi a baj,mi a sürgős. Erre én megemlítettem: te hogy hogy itt vagy? és rám se írsz, és erre ő: jajj,most léptem fel,mert megijesztettél,hogy van valami baj...

Na erről is ennyit. És ez a hazudozása tud fájni nekem de nagyon. Pedig gondolhatná,hogy így is úgy is megtudom ha fent van,de még ekkor is ilyeneket ír.

2010. nov. 4. 15:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem hiába mondogatná, hogy szeret, ha minden cselekedete ennek az ellenkezőjét mutatná. Te is tudod, hogy gáz van, nem éri meg homokba dugni a fejed. Nekem az érzés többet jelent egy kapcsolatban, mint egy szó.
2010. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!