Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 16 éves öcsémnek viszonya...

A 16 éves öcsémnek viszonya van egy 24 éves csajjal, aki már férjnél van. Mit csináljak, hagyjam rá?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 22:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szerintem a nő tartson szeretőt ha neki olyanja van, nem érdekel - persze számomra az ilyen ember kritikán aluli, akkor váljon el - de ne egy kölyköt szédítsen! 16 évesen szerintem eléggé sok veszélynek van kitéve a srác, főleg ha tényleg szerelmes! Itt a lelki dolgokról beszélek, nem pedig a férj esetleges bosszújáról.. Ami szintén benne van a pakliban, főleg ha pénzes, és esetleg sérelmezi ha az ő eltertott, "megvásárolt" asszonykáját más bitorolja távollétében.

Amúgy én nem tudom, nincs valami törvény amit ez a nő átlépett? 16 év alatt a lányoknál is létezik liliomtiprás.

2010. nov. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
14 év alatt van már csak liliomtiprás.
2010. nov. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Azt a jó k.urva r.ühes mindenségit! Hogy b.aszná szájba az anyját egy eb.olás csimpánz amié nem tudta megneveni!
2010. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
16 évesen a srác pont abban a korosztályban van, amikor a fiúk még a csinos tanárnőikkel is kikezdenek. Az én korosztályomnál ez kb. 13-14 éves korban, általános iskola végén indult el a fiúknál az osztályból, volt egy fiatal kezdő angol tanárnőnk, és persze, hogy a srácokat nem a tananyag érdekelte, aztán később a középiskolai osztálytársaimnál is elég aktív volt ez a jelenség. Egyáltalán nem meglepő a srácnál ez, majd alakul, de beleszólni nem sok értelme van, mert úgyis az lesz a rossz, aki szól.
2010. nov. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!