Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 16 éves öcsémnek viszonya...

A 16 éves öcsémnek viszonya van egy 24 éves csajjal, aki már férjnél van. Mit csináljak, hagyjam rá?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 22:18
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
tudom én h nem fog sokáig tartani, meg minden, egyik haverom(21) mondta h az ő fejét is elcsavarta, mikor 17 volt és csak jól kihasználta. a csaj tőle is öregebb 3 évvel -.-' de tesómnak most sztem fölöslegesen beszélnék, meg am is szeretd drámázni, de nem lenne jó az sem, ha nagyobb baja lenne
2010. nov. 3. 23:03
 12/24 anonim ***** válasza:
75%

23:02 - Egy fiú általában makacsabb, mint egy lány, kivéve, amikor nem, de a környezetemben ilyen téren eddig ez igazolódott be. Nehezebb hatni rá, így nem is nagyon van értelme, egy lány esetleg elkezd agyalni, egy fiú xarik mások véleményére, merthogy neki senki ne mondja meg, mit csináljon.


Az asszonykáról viszont megvan a véleményem, a férjecskét is kihasználja, meg mellette azokat is, akikkel (biztos nem a tesód az első ilyen esete) félrekefél. Egyébként fordított felállásban is így gondolnám, ha valaki nem boldog egy kapcsolatban, előbb lépjen ki belőle, de ne tartson több vasat a tűzben egyszerre, és ez azoknak a rossz, amikor kiderül, akiket kihasznál.

2010. nov. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
inkább foglalkozz a saját dolgaiddal, majd a saját kárán fog tanulni, ha ennyire hülye
2010. nov. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Yess,végre egy nő,akit nem kihasználnak...

Idősebbb pasiknak bezzeg veregetik a vállát,ha "felszednek" egy friss husit.

Éljen az egyenjogúság!

2010. nov. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy 24 éves házas nő mit akar egy egy serdülő fiútól, azt nem értem.. De a korosztályában valószínűleg eddig senki nem vette komolyan, csak az elvakult tizenévesek közt tud hódítani és csak közöttük érzi nőnek magát. Persze odáig már őnagysága nem alacsonyodik le, hogy hivatalosan is összejöjjön valamelyikkel, inkább keres magának mást, aki körülrajongja és kielégíti a szeretethiányát...

Szerintem se szólj bele. Az öcséd teljesen beleeshetett, majd tanul belőle, így évek múlva már képes lesz józanul gondolkodni és nem fogják többet kihasználni.

2010. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
a férje fullgazdag, de nem tudom mit csinálna ha megtudná. az is megfordult a fejemben h tud az egészről, csak szar bele...
2010. nov. 4. 17:35
 17/24 anonim ***** válasza:

"Érdekes, ha a kérdező testvére lány lenne, mindenki rögtön feljelentené, összeverné stb. az idősebbet. Ha fiú akkor meg hagyja rá? Ezt csak én nem értem?"


Ez attól is függ, hogy szerez-e a kissrác lelki károsodást. Előfordulhat, ha szerelmes, de szerintem túlteszi magát,és inkább az önbizalmát növeli a dolog. Hiszen látod, itt is többen vállbaveregetik.


Ebből is láthatod, az, hogy ő megdug valakit, nem ugyanaz, mintha őt megdugják. KOckázatok, kiszolgáltatottság, társadalmi megítélés tekintetében. Egy 16 éves lányról senki nem mondaná ilyen helyzetben, hogy "tök jó, okosodik,ügyesedik"!!!! Nemigen veregetnék vállba... Ha az apja olyan,még meg is dicsérheti ezt a kissrácot, egy lányt nemigen dicsérnének meg ezért.

2010. nov. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Mindenki a saját hibáiból tanul. Közbelépni felesleges lenne-a srác maholnap már "felnőtt", neki kell meghoznia a saját döntéseit, nem lehet mindig kihúzni a bajból. Egyhamar csak rá fog jönni, hogy etikátlan, amit tesz (ha mással szemben nem is, a nő férfjével szemben biztosan), és hogy ha az a nő képes a férjét megcsalni, akkor ezt simán megteheti vele szemben is. Mivel nem tértél ki rá, meg a válaszaidból sem ezt olvasom le, hogy a férj esetleg bántaná vagy ilyesmi, a nő egy egyszerű ribi vagy egy unatkozó liba... szval ha öcséd nem gondolkozik időben magától, előbb-utóbb úgyis meg fogja szívni. Annyit megtehetsz, hogy elmondod neki, hogy ellenzed ezt a kapcsolatot, de ne ártsd bele magad jobban, mert a végén még téged fog megutálni az öcséd, ha nem képes végiggondolni a dolgokat...
2010. nov. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
7%
Minden férjnek van szeretője. És ha egy olyan nő tart szeretőt akinek férje van? Akkor mi van? Lehet, hogy a pasinak is van szeretője. Az a lényeg, hogy mindenki jól érzi magát. :-)
2010. nov. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Erről a South Park jut eszembe.

"szééép"

2010. nov. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!