Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvesztettem az öcsém, nem...

Elvesztettem az öcsém, nem bírom feldoldozni, hogyan tudnám hogy könnyebb legyen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 20:02
1 2
 1/14 anonim válasza:
79%
bovisd ki jobban a kerdesedet, mert nem tudom hogy hogyan erted azt hogy elvesztetted,,, netan elhunyt? :(
2010. nov. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen. Elhunyt. :(
2010. nov. 3. 20:07
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom.

Nem lesz könnyű, és sokáig fog tartani, de az idő mindent megold, csak lessan.Sajnos.

Elfelejteni sosem fogod, de a fájdalmad enyhülni fog.

Semmi okosat nem tudok írni, neharagudj.

Fel a fejjel.

2010. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Erdekes,hogy egy ekkora tragedia utan ide irogatsz,en biztos hogy nem gyakoriznek..Kb nem is latnek a konnyeimtol..de ha esetleg telleg igy van akkor oszinte reszvetem,es fogd ugy fel,hogy o egy jobb helyen van,es majd talalkoztok.Mindig annak rosszabb,aki itt marad.O biztos,hogy vigyaz rad fentrol.
2010. nov. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Kor? Honnan? What's up?
2010. nov. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Idő,enyhül a fájdalom és megtanulsz nélküle élni,de örökké a szívedben lesz,és egy iszonyat nagy űrt fogsz érezni...

Részvétem:-(


Baleset vagy betegség?

Anonim oldal,ha kőnnyít a lelkeden ird ki az érzéseidet,gondolataidat...

2010. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Akkor higgy el valamit nekem. Az idő nem old meg semmit. Nem lesz könnyebb, napról napra rosszabb csak. Nem fogod felejteni, nem múlik el a fájdalom, hanem csak elfeded, és belefásulsz. Lesznek irgalmatlan sz.r napjaid és lesznek sima sz.rok.Az idő max tompít de nem old meg semmit. Egy részed vele halt, az már sosem lesz teljesen ép.
2010. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%

Igen az idő tényleg nem old meg semmit :/

Nekem a legjobb barátom(patkányom) halt meg majdnem egy éve és még mindig belehalok a fájdalomba. A szerelem pedig 2 évig emésztett. És nem lett volna vége a fájdalomnak, ha nem jöttünk volna újra össze. Tudom milyen szenvedni.

Bár az öcséd sokkal nagyobb veszteség számodra. A legjobb az ha beszélsz róla. Barátod/barátnődnek, sulipszichológusnak, anyukádnak/apukádnak, vagy pszichológusnak. Hisz ők azért vannak hogy segítsenek. Semmiképpen se próbáld magadba fojtani. Én nem kértem senki segítségét és már majdnem a depresszióig jutottam. Remélem boldogulsz majd, ha gondolod írhatsz privátban is, hátha tudok valamiben segíteni. Részvétem.:/

15/L

2010. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más stratégiái vannak a feldolgozásra. Talán szerencsésebbek azok, akik jó alaposan ki tudják bőgni magukat, nem tudom. Mondjuk attól sem lesz jobb igazából. Azzal egyetértek, hogy idővel az ember - ha nem is belefásul - de "megszokja" a gondolatot, hogy elveszítette a családtagját. De az valószínű, hogy időről időre néha beléd fog nyilallni a felismerés, hogy meghalt. És akkor lesz egy pár szar napod, amikor sokat gondolkozol, próbálod megérteni a tényt, hogy meghalt. De a halált igazából nemigen lehet felfogni. Nekem nem sikerült.
2010. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem merre laktok?
2010. nov. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!