Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nárcisztikus személyzavaros...

Nárcisztikus személyzavaros ember. Hogy fog reagálni?

Figyelt kérdés
A férjem,papírja van róla,h nárcisztikus. 4-5 évente jön elő ez az énje. Csak most elegem van a zsarolásaiból. Én bizonyitékkal vissza tudnám zsarolni. Olyan videó felvétel van nálam amivel rendőrségi akár börtön is járhat érte. Hogy reagálna egy ilyen ember,ha vissza zsarolnám?
ma 06:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

De minek zsarolgatni, nem ertem.


Elvalsz, aztán puszi, nem latjatok egymást többe.

ma 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert zsarol a hülyeségeivel.
ma 07:06
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Muszáj akkor sakkba tartsad, hogy feljen, add tudtára, hogy van nálad egy adu ász!

Csak vigyázz ne legyen otthon amikor ezt mondod, hogy az első dühe ne ott jöjjön rá!

Azonkívül tedd el a telefont a felvétellel mert szét fogja törni!

Lehet megijed, de egy őrült ijedtsége nem tart sokat. Utána ott folytatja ahol abbahagyta!

Nem tanul a hibáiból!

Naponta kell újra fenyegesd, fárasztó!

Próbálj inkább unalmassá válni, ne még tegy kérdéseket, ne még reagálj a triggerekre, ne légy jó vitapartner, légy szürke és így lassan rádun és másik targetet talál, de ha igazi nárci már rég van és veled párhuzamos komoly eljegyzéses kapcsolat is van, ahol a másik nő rajtad röhög, és végzet asszonyának érzi magát!

Ezt az érzést te adod neki, mert bújkálni kell tőled es izgalmas!

Ha kilépsz telibe kapják egymást és elmúlik a szexualis “varázs” köztük, ami más megalázásán alapszik!

ma 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha ki akarod nyíratni magad, jó úton jársz.
ma 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%

Azt ajánlom, hogy egy nárci, egy pszihopatával sose húzz ujjat, mindig két lépéssel előbbre van és ennek a játéknak ő a mestere !

Én úgy szabadultam meg, hogy szerencsere meghíztam és bármit mondott nem vettem a lapot, nem vitáztam, ha nyilvánvaló volt hogy hazudott, hogy megcsalt, nem vontam kérdőre, már nem is érdekelt, tudtam, hogy ennek véget kell vetni!

Az is dühítette, hogy nem reagalok a csalásra!

Akkor ő kezdte a vitát “biztos van valakid”, “add ide a telefonod” nagyon idegesítő, igazsagtalan volt, mar ott tartottam, hogy terveztem hogy nyírom ki!

De valahogy vége lett, elszivarogtam a kapcsolatból, unalmas lettem, kövér, neki épp a háttérnője megözvegyült így szabad vlt a vásár ezt meg kellett ünnepeljék, persze a nő adta a közösségi médiában a gyászoló özvegyet, az se volt különb!

Naluk a kirakat, mások véleménye nagyon fontos!

Lehet neked nevetséges hogy mi a fenének a sok színház, semki le se szarja őket, de nekik fontos!

Annyira, hogy a nemlétező “becsülete” megvédéséért ölni tudna!

Neki muszaj a közössége őt sajnálja és szentként tünteti fel magát !

ma 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%

Engem is folyton zsarolt, hogy tönkretesz, kirúgat a munkából, a főnökömre ráír, ha szakítok! Nem lehetett tőle megszabadulni! Azert mar gondoltam kinyírom!

Évekig kínlódtam! Nem volt se ki se be!

Rá is írt pár ismerősömre ahányszor szakítani próbáltam es kompromittáló dolgokat mondott rólam!

Egy rémálom volt az egesz ! Tudtam hogy csal, hazudik és fenyeget es még ő állt az erdő fele és szakítani se lehetett! Borzasztó!

ma 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
A nárcisztikusnak nem 4-5 évente jön elő az énje. A férjed így nem lehet nárcisztikus.
ma 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
A kérdésed alapján legalább annyira beteg vagy, mint a férjed.
ma 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
Négypipás, gondolom nem volt soha nárcival dolgod, gondolod, hogy csak veszed a pikkpakkod es továbbállsz, ennyi! Hatha a sors jóvoltából akad tapasztalat neked is, főnökkel szomszeddal, valósággal sírsz utána!
ma 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Zsarold. Feljelent, és te a zsarolásért is szívni fogsz, meg azért is, mert bűncselekményt nem jelentettél :D
ma 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!