Van még jövőnk?

Figyelt kérdés

Kedvés olvasóm és remélem válaszadóm!



A férjem ingázik két város közt nap, mint nap. A buszon felfigyelt egy hölgyre,aki nálam jóval idősebb. Mindig beszélt róla, hogy ma is láttam, meg egy buszon utazunk reggel és délután, a napokban megtudta a nevét is és ettől teljesen a föld fölött jár. Mindig mondja, hogy mennyire szép és, milyen csinos, amit megcáfolnék, de nem a női irígység miatt!! Van amikor hamarabb végez, de ő mindig ugyanazzal a járattal jön haza, amelyiken az a hölgy van. Már próbáltam vele erről beszélni, de ha elkezdem, akkor eltereli a témát. Van egy 2 éves kislányunk nem szeretném, ha olyan családban nőne fel, ahol azt érezni, hogy a szülei közt nincs minden rendben. Javasoltam a férjemnek, hogy költözzünk külön és gondolkodjon el azon, hogy kitől mit szeretne, de ő nem vevő rá. Ha az eszemre hallgatnék, akkor már régen elmentem volna a gyerekkel, de mivel nagyon szeretem ezért még nem volt bátorságom is lelki erőm ezt megtenni. Már a baráti társaságunk is pedzegette, hogy valami nem oké köztünk, de férjem azt mondta, hogy minden klappol. De ha nem szeret, akkor miért nem mondja meg?


A múltkor sikerült elérnünk a buszt a férjemmel, és ő elkezdett hiszitzni, hogy miért nem a következővel megyünk, mert azon van ő is. Eleinte azt mondta, hogy az egyik muinkatársának tetszik az a nő és a munkatárs kérte meg arra, hogy beszélgessen vele, szóval, hogy valahogy ismerje meg. Nekem csak annyi volt meglepő, hogy folyton róla beszélt, és mén egyszer rákérdeztem, hogy neked nem tetszik véletlenn a nő, azt mondta, hogy nem, de később bevalotta. hogy igen tetszett neki, de erre még a hülye is rájött volna- mondta a férjem. Hát nagyon rosszul érintett, komolyan ha nem tömegközlekedésen utaztunk volna, akko9r én sírógörcsöt kaptam volna. Az intim együttlétek már több, mint egy éve megszüntek, hogy miért?,- mindig fáradt. Mi nem szoktunk beszélgetni, hanem ő beszél a nőről és meg hallgatom, de már megkértem rá, hogy ne beszéljen róla, de nem igazán figyelt oda. Már 2 hte a gyerekkel alszok, többször el akartam költözni, de ő nem akarja, mert szerinte nincs semmi promblémánk. Ha esetleg elmennénk házzassági tanácsadóba, akkor változna valamit az életünk, vagy elválunk és akkor én megyek a gyerekkel jobbra ő meg tovább ábrándozik?



Köszönöm előre is:


Egy kétségbe esett feleség!!


tegnap 17:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%

Az én férjem ugyanezt csinálta.

Itt a helyi kisbolt új, fiatal pénztárosát szemelte ki.

Átment egy óvodásba, leste, sűrűn odajárt stb. (ők beszélgettek is)

De szóról szóra ugyanez. Zsuzsika milyen aranyos, kedves, és amúgy csak a szomszédnak tetszik. Persze.

Először azt gondoltam (mivel a mi házasságunk sem volt épp rendben,kisgyerek stb. ) ez egy amolyan pótlék féle,hogy érezze kelhet még másnak, vagy féltékennyé akar tenni, hátha újra vad tigrissé változom, vagy nem tudom.

Azt érte el vele, hogy az asztalra csaptam, vagy most véget vet ennek a nagy semminek, amivel hülyét csinál magából, vagy lehet vasárnapi apuka.

Nem beszélgettem vele, meg szép szó.

Ha óvodásként viselkedik, a reakció is óvodáshoz méltó lesz.

Egyébként bejött. Zsuzsika szépen ment a levesbe.

tegnap 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ja, 11 es, honnan tudod, hogy abbamaradt? Mert azt mondta neked?

Az én ex pasim ahogy kérdeztem egy nőről, kérés nélkül törölte a facebookjáról. Sokáig hittem, hogy ennyire komolyan vesz és büszke voltam, hogy ilyen hatással vagyok rá.

Végül kiderült, hogy ezekre a zsuzsikákra ráírt, hogy a barátnője féltékeny őrült, de továbbra is szeretné tartani a kapcsolatot, titokban.

Aztán ezek röhögtek rajtam és mocskolt nekik es azok bíztatták ellenem. Es persze nemcsak ennyi volt, sok szex is volt ezekkel, csak képzeld el, hogy javarészük házas nők voltak és titokban akartak maradni, mert igazából nem kellett nekik a párocskám.

Es akkor találkoztak, amikor en anyámhoz mentem vagy amikor a “párom” ment munkálatokra, vagy a boltba.

tegnap 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ha te el akarod hagyni a férjedet hagyd el. nem lesz jobb, amíg nem látja azt hogy ennek igenis következményei vannak.
tegnap 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!